Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ: 3 izbový byt s balkónom Pov. Bystrica, Lánska

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013533

Popis

Cena 126 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Plocha 69.78 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj byt v Považskej Bystrici, na sídlisku Lánska. Byt sa nachádza v tehlovom, bytovom dome na 1. poschodí z 2.

Výhody ponuky:

  • 3 izbový byt s balkónom, s výmerou 69,7 m²
  • pôvodný stav - možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv
  • umiestnený v najvyhľadávanejšej lokalite mesta
  • bezproblémové parkovanie auta - parkovisko pri dome
  • bytový dom po rekonštrukcii, zateplený /šetrenie mesačných nákladov/
  • v okolí množstvo zelene, detské ihriská
  • kompletná občianska vybavenosť v tesnej blízkosti bytového domu - materská škola, základná škola, nemocnica, obchody, služby, zastávka MHD

​Byt dispozične pozostáva: chodba s príslušenstvom - kúpeľňa a toaleta, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, detská izba. Ústredné kúrenie - radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. K bytu prislúcha murovaná pivnica umiestnená v suteréne bytového domu. Výťah nie je k dispozícii. Mesačné náklady: 165,-€/1 osoba. Energetický certifikát nebol vypracovaný. LV bez ťarchy.

Cena nehnuteľnosti: 126 000,-€ vrátane právneho servisu, katastra, prepisu energií. Call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.