Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

SLNEČNÝ - 2 IZBOVÝ MODERNÝ BYT - TRENČÍN

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013524

Popis

Cena 97 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 55 m2
Výmera pozemkov 975 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Trenčín
Obec Trenčín

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v TRENČÍNE - na sídlisku JUH, v nízkopodlažnej zástavbe, v zrekonštruovanom bytovom dome na 3. poschodí z 4, s dostatkom zelene v okolí.

VÝHODY ponuky:

  • byt s veľmi dobrou dispozíciou a vkusnou, modernou rekonštrukciou z roku 2021
  • slnečný, s priestranným  balkónom – 6m2
  • zariadenie bytu vrátane elektrospotrebičov
  • nízke náklady na bývanie
  • výborná občianska vybavenosť – škôlky, školy, maloobchodné prevádzky, obchodné stredisko, zdravotné ambulancie, zastávka MHD

Dispozícia: byt poskytuje dostatok priestoru, pozostáva z nasledovných miestností:

  • predsieň s úložnými systémami a prístupom do kúpeľne a samostatnej toalety
  • obývacia izba s výstupom na balkón
  • kuchyňa funkčne a efektívne prepojená s obývacou izbou tak, že vizuálne nezasahuje do priestoru obývacej časti
  • samostatná spálňa/detská izba

Úžitková plocha bytu spolu s terasou je 55 m2. K bytu patrí latková pivnica s výmerou 2 m2, ktorá je umiestnená v suteréne bytového domu. Byt má plastové okná, interiérové dvere, zrenovované jadro, keramické dlažby, sanitu. Kuchynská linka na mieru je vybavená vstavanými spotrebičmi - indukčná varná doska, teplovzdušná elektrická rúra, umývačka riadu, digestor. Kúrenie a ohrev teplej vody – diaľkový rozvod, verejný vodovod a mestská kanalizácia. Optický kábel.

Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Celkové mesačné náklady: 120,-€/2 osoby. Energetický certifikát nebol predložený.

Tipy na výlety v okolí: link

CENA BYTU s príslušenstvom: 97 000,-€  Byt sa predáva zariadený po dohode s majiteľom.

Vybavíme za Vás zmluvy, kataster, finančné poradenstvo. Call centrum 0911 175 510.

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.