Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

EXKLUZÍVNE! Vkusný 3-izbový byt s loggiou, výhľady, predaj, Považská Bystrica – Rozkvet, Cena: 134.900,- €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA013521

Popis

Cena 134 900 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 68 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica
Časť Rozkvet

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou, zariadený s citom pre praktickosť aj bytový dizajn.
Úžitková plocha nehnuteľnosti je 68 m2, k nej prislúchajúca zasklená loggia má plochu 2,77 m2, latková pivnica sa nachádza v suteréne.
Nehnuteľnosť sa nachádza v Považskej Bystrici, mestskej časti Rozkvet. Bytový dom so zrekonštruovanou strechou a výhľadmi na okolité končiare aj Považský hrad je z dvoch strán zateplený, samotný vchod je po prevedenej modernizácii vo veľmi dobrom stavebno-technickom stave. Spevnené plochy a cestné komunikácie v okolí predstavujú niekoľko možností pre pohodlné parkovanie obyvateľov.

Dispozícia
Byt je situovaný na 6. zo 6 poschodí bytového domu s výťahom, je príjemne presvetlený, upokojujúce výhľady sú orientované na západ a východ.
Pozostáva z nasledovných miestností:
- vstupná chodba / 8,12 m2/ spájajúca všetky miestnosti, žiadna z nich nie je priechodná;
- priestranná obývacia izba / 19,03 m2/ s modernými, miestom šetriacimi dvermi;
- kuchyňa / 10,49 m2/ vybavená kuchynskou linkou, spotrebičmi a jedálenským sedením;
- spálňa / 12,63 m2/ s manželskou posteľou a vstavanou skriňou;
- detská izba / 11,91 m2/ alebo hosťovská izba či pracovňa;
- kúpeľňa s umývadlom, práčkou a vaňou;
- samostatná toaleta.
Na murovanú zasklenú loggiu sa vstupuje z kuchyne.

Vybavenie a zariadenie
Na byte bola v niekoľkých etapách vykonaná čiastočná, kvalitne prevedená rekonštrukcia, ktorá zahrnula: položenie nových laminátových podláh a dlažby, nové vstupné bezpečnostné dvere, farebne ladiace interiérové dvere a obložkové zárubne, vybudovanie murovaného jadra s inštaláciou elektrických rozvodov, umiestnenie sanity a sanitného materiálu v kúpeľni a na toalete, osadenie bielych plastových okien a interiérových žalúzií, výmena radiátorov, zasklenie loggie a iné. 
Súčasťou kuchynskej linky s dekorom dreva je digestor, plynový sporák s rúrou a dostatok uzavretého úložného priestoru. Vedľa nej má svoje miesto chladnička s mrazničkou.
 
Lokalita
Nehnuteľnosť sa nachádza na kopci týčiacom sa nad okresným mestom Považská Bystrica, na sídlisku Rozkvet s plnou občianskou vybavenosťou. K dispozícii sú pravidelné spoje MHD, v blízkosti predávaného bytu sa nachádzajúci školské zariadenia, predajne potravín a iného spotrebného tovaru, prevádzky poskytujúce rôzne praktické služby, gastro zariadenia. Diaľničné privádzače na smery Bratislava – Žilina sú dostupné do 5 minút.

Stav nehnuteľnosti: čiastočná rekonštrukcia.
Zariadenie bytu: nábytok i spotrebiče (okrem vybavenia obývačky, vrátane televízora a detskej izby) v byte ostávajú a sú zahrnuté v predajnej cene.

Mesačné náklady: 237 €/ mesiac pri obývaní piatimi osobami.

Dostupnosť: apríl 2023, prípadne inak podľa dohody.

Cena: 134.900,- €

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA013521.
Call centrum tel: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.