HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ: 3 IZBOVÝ BYT - sídlisko ROZKVET, Pov. Bystrica

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013520

Popis

Cena 126 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 68 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici, na sídlisku Rozkvet - v blízkosti centra mesta. Byt sa nachádza v panelovom, bytovom dome na 1. poschodí z 5.

Výhody ponuky:

  • výmera bytu 68 m2, s loggiou  
  • umiestnený v lokalite s množstvom zelene
  • kompletná občianska vybavenosť v blízkosti bytového domu – materská škola, základná škola, obchody, služby, zastávka MHD
  • vzdialenosť do centra mesta do 10 min. pešo
  • bezproblémové parkovanie auta

Byt dispozične pozostáva z priestrannej chodby, obývacej izby, kuchyne s loggiou, dvoch izieb, kúpeľne a toalety. Byt je zrekonštruovaný – plastové okná, plávajúce podlahy, keramické dlažby, obklady, sanita, kuchynská linka na mieru. Jadro bytu je murované. Ústredné kúrenie - radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet k dispozícii. K bytu prislúcha pivnica umiestnená na prízemí bytového domu. Panelový bytový dom s výťahom je čiastočne zrekonštruovaný. Celkové mesačné náklady: 280,-€/5 osôb. Energetický certifikát nebol vypracovaný. 

Cena nehnuteľnosti: 126 000,-€. Vybavíme za Vás zmluvy, kataster, prepis energií. Call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.