Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

3 - IZBOVÝ BYT - PÚCHOV, TICHÁ LOKALITA - 69 m2

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013489

Popis

Cena 135 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát B
Plocha 69 m2
Výmera pozemkov 1308 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov

PREDAJ: 3 izbový priestranný byt v Púchove v tichej, vyhľadávanej lokalite, mimo hlavnej cesty, s dostatkom zelene a priestoru na voľnočasové aktivity s deťmi. Byt sa nachádza na 3. poschodí.

Výhody ponuky:

  • 3 iz. byt s výmerou  69 m2, po čiastočnej rekonštrukcii
  • samostatná komora na poschodí vedľa bytu s výmerou 1,7 m2
  • pivnica + ďalší spoločný väčší priestor v suteréne, ktorý využívajú len vlastníci 2 bytov
  • bytový dom po rekonštrukcii – naposledy v r. 2021 výmena spoločných rozvodov 
  • nízke mesačné náklady na bývanie 160.-eur/ 2 osoby
  • kompletná občianska vybavenosť v blízkosti - materská škola, základná škola, divadlo, maloobchodné prevádzky.

Dispozičné riešenie bytu: Z centrálne umiestnenej chodby sa vchádza do kuchyne, obývacej izby, detskej izby, murovanej kúpeľne s rohovou vaňou a toaletou. Z obývacej izby sa vstupuje do spálne. V byte sú vymenené plastové okná, namontované bezpečnostné vchodové dvere, plávajúce podlahy, parkety, keramické dlažby, obklady, sanita, kuchynská linka na mieru s plynovým sporákom. Kuchyňa je s obývacou izbou prepojená cez podávací otvor v stene. Kúrenie a ohrev vody – diaľkové, verejný vodovod a kanalizácia. Prístup po obecnej asfaltovej ceste. Parkovanie pri bytovom dome.  TV, internet k dispozícii. Byt sa predáva zariadený – prípadná dohoda s majiteľom. Výmera izieb, viď obrázok s pôdorysom.

Žiadne ďalšie výdavky – stačí sa nasťahovať.

Bytový dom je zateplený, zrekonštruovaný. Energetický certifikát "B". 

Cena nehnuteľnosti: 134 000.-€

Vybavíme za Vás: zmluvy, kataster, prepis energií. Call centrum 0911 175 510.

 

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.