Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ: RODINNÝ DOM S POZEMKOM, okres Pov. Bystrica

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka
Táto nehnuteľnosť má najbližší termín obhliadky: 25.03.2023 10:15
Pozývame Vás na obhliadku nehnuteľnosti, kde náš maklér predvedie konkrétnu nehnuteľnosť. Ak Vám tento termín nevyhovuje dohodnite si vlastný termín cez náš formulár.

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013454

Popis

Cena 149 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 120 m2
Výmera pozemkov 1064 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Udiča

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný, čiastočne zrekonštruovaný, RODINNÝ DOM S POZEMKOM. Nachádza sa v obci Udiča Prosné, vzdialenej do 10 km od Považskej Bystrice. Zastavaná plocha domu je 104 m2, výmera pozemku vrátane RD je 1064 m2. Rodinný dom je napojený na inžinierske siete: elektrina, voda - studňa, kanalizácia - žumpa.

Dispozícia RD:

  • prízemie - nová vstupná veranda, chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou - s prístupom na novovybudovanú terasu, špajza, izba prepojená s menšou pracovňou 
  • prvé poschodie - 2 izby a povala, ktorá ponúka ďalšie možnosti obytného alebo úložného priestoru 

Vybavenie a zariadenie: RD prešiel rekonštrukciou - výmena rozvodov elektriny, vody, nové radiátory, podlahové kúrenie v obývacej miestnosti, vymenené plastové okná, dlažby, obklady, sanita, pristavená nová veranda a terasa. Kúrenie - tuhé palivo, pelety. Ohrev TÚV - el. bojler. Mesačné náklady: 90,-€.

Pozemok s RD je kompletne oplotený, v zadnej časti sa nachádza staršia stodola s pivnicou. 

Obec Udiča má dobrú občiansku vybavenosť - materská škola, základná škola, obchody, pošta.

Cena RD s pozemkom: 149 000,-€. Vybavíme za Vás: zmluvy, kataster, prepis energií. Call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.