HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

1-IZBOVÝ BYT PÚCHOV - VHODNÝ AJ AKO INVESTÍCIA

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013429

Popis

Cena 81 500 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 35 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov

Ponúkame vám na predaj  1 izbový byt v Púchove, v tichej lokalite. Nachádza sa na 2. poschodí 5 - poschodového bytového domu.  Dom je situovaný mimo hlavnej cesty.

Rozloha bytu je 35 m2. Dispozične pozostáva z chodby, kúpeľne s WC (jadro), kuchyne a priestrannej obývacej izby spojenej so spálňou. Plastové okná, murivo – panel a tehla. Laminátová podlaha v izbe, koberec v kuchyni. Vykurovanie a ohrev vody v bytovom dome zabezpečené vlastnou kotolňou. 

VÝHODY PONUKY:

●  2 loggie s výmerou každá 2,5 m2

●  čiastočne pôvodný stav – možnosť realizácie podľa vlastných predstáv (viď ilustračné foto)

●  na poschodí možnosť využívania spoločného odkladacieho priestoru

● byty na poschodí sú od spoločných priestorov oddelené samostatne uzamykateľnou chodbou, čo zaručuje väčšie súkromie aj bezpečnosť bývania

●  murovaná pivnica s výmerou do 3 m2 

●  v okolí bytového domu veľa zelene, oddychová zóna, možnosti na cykloturistiku  a turistiku

●  parkovanie pri bytovom dome

●  vhodný aj ako investícia do budúcna

Panelový bytový dom je veľmi dobre udržiavaný, čistý, prešiel kompletnou rekonštrukciou, zateplenie plášťa, strechy, plastové okná, vchodové dvere na elektronický čip. Obyvatelia na prízemí môžu využívať 2 väčšie spoločné priestory na odkladanie vecí.

Energetický certifikát nebol predložený. Mesačné náklady do 170€/1 osoba.

Cena: 81 500,-€. 

Vybavíme za vás: hypotéku, zmluvy a kataster.

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, call centrum: 0911 175 510

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.