Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ: BYT S BENEFITMI RODINNÉHO DOMU - TRENČÍN

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013424

Popis

Cena 135 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 65 m2
Výmera pozemkov 1080 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Trenčín
Obec Trenčín

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý 3 izbový byt, v krajskom meste Trenčín, v katastrálnom území Opatová v panelovo-tehlovom dome, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Ak chcete užívať benefity rodinného domu za cenu bytu a ráno vstávať s nádherným výhľadom na Trenčiansky hrad a pútnické miesto Skalka je tento inzerát určený práve Vám. Byt sa nachádza na 1. poschodí z 3. 

VÝHODY ponuky:

 • slnečný, zrekonštruovaný byt s výmerou 65 m2 s výhodami bývania ako v rodinnom dome
 • byt sa predáva čiastočne zariadený (kuchynská linka vrátane spotrebičov, vstavaný nábytok), ostatné zariadenie po dohode s budúcim vlastníkom 
 • kúpeľňa  a toaleta sú presvetlené a vetrateľné oknom
 • k bytu prislúchajú 1 murovaná a 1 latková pivnica umiestnené v suteréne domu
 • všetci vlastníci bytového domu majú k dispozícii aj ďalšie 3 veľkorysé spoločné odkladacie priestory
 • úspora energií zabezpečená novo-zrekonštruovanou kotolňou v suteréne domu a ohrevom vody elekt. bojlerom umiestneným v byte 
 • bezproblémové parkovanie na pozemku patriacemu k bytovému domu vďaka 2 parkovacím miestam – garáž a prístrešok - každý s výmerou 24 m2 - žiadne výdavky na parkovanie
 • súkromná záhrada vhodná na pestovanie s výmerou 150 m2, zavlažovanie studňou 
 • altánok s miestom na BBQ zónu, či umiestnenie vírivky
 • čiastočne oplotený pozemok s výmerou 1080 m2, mimo hlavnej cesty poskytuje súkromie a bezpečnosť
 • v okolí dostatok zelene, vodný kanál – široké možnosti na turistiku
 • výborná a rýchla dostupnosť do mesta.

Dispozícia - Byt dispozične pozostáva z centrálnej chodby, súčasťou ktorej je vstavaná skriňa, kuchyne, kúpeľne s vaňou (dvoj-umývadlom, kúpeľňovým nábytkom, rebríkovým radiátorom), samostatnej toalety, veľkorysej obývacej izby, spálne a detskej izby. Izby nie sú priechodzie. Byt je kompletne zrekonštruovaný - plávajúce podlahy, keramické dlažby a obklady, plastové okná, bezpečnostné dvere. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou, TV - Skylink, optický kábel v dosahu. Celkové mesačné náklady: 230,-€/2 osoby. Energetický certifikát nebol predložený. 

V bytovom dome sú zrekonštruované spoločné priestory – plastové okná, hliníkové vchodové dvere, dlažby na poschodiach. Zrekonštruovaná strecha, komín. Výborná občianska vybavenosť mesta.

Napojenie na diaľnicu D1 do 10 km, do centra mesta 5 km.

Tipy na výlety v okolí: link 

Cena bytu: 143.000.-eur. Kúpou voľný.

Vybavíme za Vás zmluvy, finančné poradenstvo, kataster, prepisy energií. Call centrum 0911 175 510.

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.