HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ: 3 IZBOVÝ BYT PÚCHOV, OKRUŽNÁ

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013402

Popis

Cena 154 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 66 m2
Výmera pozemkov 66 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný, zariadený byt v Púchove, vo vyhľadávanej lokalite - na ulici Okružná , v zateplenom panelovom dome na 6. poschodí zo 7-ich.

Výhody ponuky:

  • 3 izbový byt s loggiou, s výmerou 66 m2 
  • vstavané šatníkové skrine na chodbe aj v spálni 
  • nízky náklady na vykurovanie
  • k bytu prislúcha väčšia murovaná pivnica v suteréne domu 
  • umiestnený v  centre mesta s množstvom zelene
  • krásny výhľad na vrch Lachovec
  • kompletná občianska vybavenosť v blízkosti bytového domu – materská škola, základná škola, obchody, služby, zastávka MHD, poliklinika

Byt dispozične pozostáva z priestrannej chodby, obývacej izby, kuchyne s loggiou, dvoch izieb, kúpeľne a toalety. Byt je zrekonštruovaný – plastové okná, plávajúce podlahy, keramické dlažby, obklady, sanita, kuchynská linka na mieru. Jadro bytu je murované. Ústredné kúrenie - radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet k dispozícii. Bytový dom je zateplený, prebehla rekonštrukcia výťahov, strechy, pivníc. O Čistota v spoločných priestorov je zabezpečovaná pravidelnou upratovacou službou. Celkové mesačné náklady: 120,-€/1 osobu. Energetický certifikát nebol predložený. 

Cena nehnuteľnosti: 154 000,-€


Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 13402, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.