Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

3 IZ. BYT PÚCHOV, NÁMESTIE SLOBODY - 120 000.-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013385

Popis

Cena 120 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 64 m2
Výmera pozemkov 64 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov

Ponúkame na predaj 3-izbový, slnečný byt na Námestí slobody v Púchove, vo vyhľadávanej lokalite s výbornou dostupnosťou.

Z nehnuteľnosti s úžitkovou plochou 64 m2, nachádzajúcej sa na 8. poschodí, 12 - poschodového zrekonštruovaného bytového domu,  máte pekný výhľad na Marczibányiho záhradu a pohorie Nízkych Javorníkov. Je orientovaná na juho-západ a prislúcha k nej presklená loggia a pivnica situovaná v suteréne bytového domu.

 VÝHODY nehnuteľnosti:

● čiastočná rekonštrukcia, ktorá umožňuje prestavbu bytu podľa svojich predstáv

● vstupná chodba, ktorá ponúka dostatok priestoru na vybudovanie šatníkovej skrine

● súčasťou chodby je aj samostatný odkladací priestor využiteľný ako ďalší šatník, či technický priestor

● v kuchyni samostatná špajza s výmerou cca 2m2 

● dostatok úložného priestoru v spoločných priestoroch v suteréne bytového domu

● kompletná občianska vybavenosť v blízkosti domu – materská škola, základná škola, poliklinika, maloobchodné prevádzky, Lidl, Kaufland, Billa, zastávky MHD..

Byt dispozične pozostáva v priestrannej centrálnej vstupnej chodby, z ktorej je vstup do kúpeľne, samostatnej toalety (pôvodné jadro), ďalej do kuchyne s výstupom na loggiu, detskej izby a veľkorysej obývacej izby, z ktorej sa prechádza do spálne. Okná plastové, žalúzie bielej farby, podlahy PVC, interiérové dvere s oblôžkam a nové bezpečnostné vstupné dvere. Náklady na bývanie: 180.-€/ 2 osoby.

Bytový dom s 2 výťahmi je zateplený, má vymenené okná v spoločných priestoroch a zrekonštruovanú strechu, na  vstupe elektrický vrátnik. Okolie bytového domu je snímané kamerou čo prispieva k zvýšeniu pocitu bezpečnosti. Energetický certifikát nebol predložený. 

Cena nehnuteľnosti: 120 000,-€ 

Vybavíme za Vás zmluvy, kataster, poskytneme finančný servis. 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.