Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ: MODERNÝ 3 IZBOVÝ BYT V ILAVE

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013359

Popis

Cena 119 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 64 m2
Výmera pozemkov 64 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Ilava
Obec Ilava

PREDAJ - 3 izbový zrekonštruovaný byt v ILAVE, nachádzajúci sa na 2 poschodí bytového domu, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou - výmena strechy, okien, dverí v spoločných priestoroch, rekonštrukcia výťahu, elektronický vrátnik. Bezbariérový vstup zadným vchodom.

VÝHODY ponuky:

  • 3 izbový, moderne zariadený byt s výmerou 64 m2
  • k dispozícii zasklená loggia prístupná z kuchyne a pivnica v suteréne o výmere cca 2 m2
  • krásny výhľad na okolitú prírodu
  • nízke vykurovacie náklady
  • pri dome detské ihrisko, parkovacie miesta
  • kompletná občianska vybavenosť v okolí – materská škola, základná škola, obchody, služby, zastávka MHD
  • dostupnosť na diaľnicu D1 - 3 km.

Dispozičné riešenie a vybavenie bytu: centrálna chodba s vešiakovým, úložným nábytkom, obývačkakuchyňa s výstupom  na loggiu, vybavená kuchynskou linkou a spotrebičmi - indukčná varná doska, elektrická rúra, antikorový drez; digestor, spálňa s modernými skriňami a komodou, detská izbakúpeľňa  so sedacou vaňou, keramickým umývadlom a skrinkovou zostavou a samostatná toaleta.. K dispozícii optický kábel, príp. možnosť napojenia na káblovú TV..

Byt prešiel rekonštrukciou v r. 2016 - murované bytové jadro, keramické obklady, dlažby, sanita, plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy v izbách, interiérové dvere s oblôžkami, elektrické rozvody menené vo všetkých miestnostiach okrem detskej izby a spálne.. 

Celkové mesačné náklady: 175.-eur/4 osoby. Energetický certifikát nebol predložený. Byt sa predáva čiastočne zariadený,  prípadná dohoda s majiteľom. Foto ilustračné.

Cena nehnuteľnosti: 119 000.-eur

Vybavíme za Vás: zmluvy, kataster, prepis energií. ID inzerátu:13359. Call centrum 0911 175 510Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.