Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 3 IZBOVÝ BYT V POV. BYSTRICI - v zaujímavej časti sídliska ROZKVET

Uložiť inzerát      Naše služby      Stiahnúť pôdorys      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013357

Popis

Cena 133 900 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 68 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT v Považskej Bystrici, na sídlisku ROZKVET. Nachádza sa neďaleko Kaplnky svätej Heleny - v bytovom, panelovom dome na 4. poschodí zo 6. 

VÝHODY exkluzívnej ponuky:

  • 3 izbový byt s výmerou 68 m2
  • k dispozícii loggia, pivnica
  • v blízkosti domu prebieha budovanie nového, mestského parku - bude mať množstvo zelene, vodné plochy, oddychové zóny, športoviská 
  • sídlisko s kompletnou občianskou vybavenosťou - materské školy, základné školy, MHD /zastávka pri bytovom dome/, obchody, reštaurácie, kaviarne, služby
  • vzdialenosť do centra mesta do 10 min. pešo - dostupnosť všetkých úradov, bánk, nákupných centier

DISPOZIČNĚ RIEŠENIE a VYBAVENIE bytu: priestranná chodba so vstavanou skriňou - umožňuje samostatný vstup do všetkých miestností, obývačka, kuchyňa s prístupom do loggie, vybavená kuchynskou linkou a spotrebičmi - elektrický sporák, digestor, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, spálňa so vstavanými skriňami a nábytkom na mieru, detská izba, kúpeľňa a samostatná toaleta.

Byt prešiel rekonštrukciou v r. 2009 - murované bytové jadro, keramické obklady, dlažby, sanita, plastové okná, plávajúce podlahy, interiérové dvere. K bytu prislúcha pivnica umiestnená v prízemí domu. Výťah k dispozícii, bezbariérový prístup. Panelový, bytový dom je sčasti zrekonštruovaný. Celkové mesačné náklady: 185,-€/ 2 osoby. Energetický certifikát nebol predložený. Byt sa predáva čiastočne zariadený, možná prípadná dohoda s majiteľom.

CENA 3 izbového bytu s loggiou: 133 900,-€, vrátane právnych služieb, katastra, prepisov energií. Kontakt: 0911 175 510.

Pôdorys


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.