Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ: 3 IZBOVÝ BYT PÚCHOV, RASTISLAVOVA - 69 m2

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013355

Popis

Cena 142 500 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát B
Plocha 69 m2
Výmera pozemkov 69 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov

Ponúkame Vám na predaj  zrekonštruovaný byt v Púchove, ulica Rastislavova. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome na 3. poschodí zo 4.

Výhody ponuky:

  • 3 izbový, útulný byt s výmerou až 69 m2  
  • samostatná komora na poschodí vedľa bytu s výmerou 1,7 m2
  • minulý rok realizovaná výmena spoločných rozvodov 
  • byt sa predáva so zariadením - žiadne dodatočné výdavky
  • nízke mesačné náklady 160.-eur/ 2 osoby
  • tichá, vyhľadávaná lokalita mimo hlavnej cesty
  • zeleň, detské ihriská v okolí
  • kompletná občianska vybavenosť v blízkosti - materská škola, základná škola, divadlo, maloobchodné prevádzky
  • parkovanie pri bytovom dome

Byt dispozične pozostáva z chodby, z ktorej sa vpravo vchádza do kuchyne s výmerou 6,8 m2,  ďalej do kúpeľne a toalety, po ľavej strane sa nachádza obytná miestnosť s výmerou cca 12 m2 so vstavanými skriňami a na konci chodby sa vstupuje do obývacej izby s výmerou cca 21m2. Z obývacej miestnosti sa ďalej prechádza do druhej obytnej miestnosti tiež o výmere cca 12 m2. Byt je zrekonštruovaný – plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere, plávajúce podlahy, parkety, keramické dlažby, obklady, sanita, kuchynská linka na mieru s plynovým sporákom Jadro bytu je murované. K bytu prislúcha pivnica umiestnená v suteréne domu.  Ústredné kúrenie - radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet k dispozícii. Energetický certifikát "B". 

Info o cene v RK. Vybavíme za Vás: zmluvy, kataster, prepis energií., ID 13355, call centrum 0911 175 510.

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.