Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT s loggiou, sídlisko Stred, Pov. Bystrica

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013354

Popis

Cena 144 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 69.15 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT v Považskej Bystrici, vo vyhľadávanej lokalite v centre mesta - na sídlisku STRED. Nachádza sa v 6 poschodovom, panelovom, bytovom dome - na 4. poschodí.

VÝHODY ponuky:

  • kompletná rekonštrukcia
  • veľkometrážny 2i byt - výmera 69,15 m2
  • k dispozícii loggia, 2 pivnice
  • materská a základná škola v tesnej blízkosti domu
  • kompletná občianska vybavenosť sídliska – obchody, pošta, banky, reštaurácie, služby

Dispozičné riešenie a vybavenie bytu: priestranná chodba s nábytkom na mieru a so samostatným vstupom do izieb, obývačka s jedálenským kútom a s prístupom do kuchyne, kuchyňa so špajzou je vybavená kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi - plynová varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, spálňa s loggiou, kúpeľňa a samostatná toaleta.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v r. 2020 - nové rozvody elektriny a vody, murované bytové jadro, stierky, sadrokartónové podhľady, keramické obklady, dlažby, sanita, plávajúce podlahy, interiérové dvere. K bytu prislúchajú 2 pivnice umiestnené v suteréne domu. Výťah k dispozícii. Panelový, bytový dom prešiel rekonštrukciou. Celkové mesačné náklady: 180,-€/ 3 osoby. Energetický certifikát nebol predložený.

Byt sa predáva zariadený po dohode s majiteľom. Cena nehnuteľnosti: 144 000,-€.

Vybavíme za Vás: zmluvy, kataster, prepis energií. Call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.