Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ - 2 izbový byt Považská Bystrica, 50 m2

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013270

Popis

Cena 91 500 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Plocha 50 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj byt v Považskej Bystrici - na sídlisku SNP. Nachádza sa na prízemí panelového bytového domu s 5 poschodiami.

Byt s výmerou 50 m2 je v pôvodnom stave čo umožnuje novému majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dispozične pozostáva z chodby, dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne a toalety. Balkón/loggia nie je k dispozícii, pivnica sa nachádza v suteréne bytového domu. Byt vyžaduje kompletnú rekonštrukciu s výnimkou plastových okien. Bytový dom je zateplený. Energetický certifikát k bytu nebol vypracovaný. 

Sídlisko s kompletnou občianskou vybavenosťou, v blízkosti bytového domu - materská škola, základná škola, obchody, služby, zastávka MHD, pošta, nemocnica s poliklinikou.

Cena nehnuteľnosti: 91 500,-

Vybavíme za vás hypotéku, zmluvy, kataster, prepis energií. Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 13270, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.