Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

PLÁŽOVÁ OÁZA - DUBAJ - MERADLO MODERNÉHO DIZAJNU

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013221

Popis

Cena 152 400 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Projekt
Plocha 31 m2
Kraj Bratislavský kraj
Okres Bratislava I
Obec Bratislava-Staré Mesto

Ponúkame Vám možnosť bývania či investovania v lokalite Dubaj Studio City, ktorá  sa nachádza v jednej z najživších a najmladších oblastí emirátu a ponúka ľahký prístup k mnohým zaujímavým miestam v emiráte. Je rastúcou destináciou životného štýlu a zábavy. Hotel Beach Oasis, stelesnenie postmodernej architektúry, sa nachádza v srdci Studio City, pulzujúcej rezidenčnej zástavbe a je určená pre tých, ktorí hľadajú vzrušujúce outdoorové zážitky. 

VÝHODY PONUKY:

 • apartmány v prevedení: štúdiá s výmerami od 31 m2, 1-spálňové s výmerami od 53 m2 a 2-spálňové s výmerami od 78 m2 vrátane balkóna
 • predaj apartmánov do osobného vlastníctva
 • zaujímavá investičná príležitosť
 • výnosnosť investície od 7% ročne
 • v cene apartmánu je podzemné parkovacie miesto
 • nadštandardné vybavenie celého rezortu
 • k dispozícii vlastná recepcia 24/7, detský bazén a bazén pre dospelých s umelou krytou plážou, zenová záhrada, jóga zónu, BBQ, vonkajšie športoviská, zóny pre domácich miláčikov
 • centrálne nádvorie plné kaviarní, reštaurácií a iných maloobchodných prevádzok

„PLÁŽOVÁ OÁZA“  - moderná nízkopodlažná komunita, ktorá sa nepodobá ničomu, čo už existuje, zahŕňa dve rezidenčné a komerčné budovy so 712 jednotkami s výnimočnou škálou vybavenia vrátane plážového bazéna v štýle lagúny s technológiou vĺn a umelo vytvorenou krytou plážou. Ponúka strategickú polohu a vynikajúcu dostupnosť, nakoľko sa nachádza len kúsok od areálu Expo a v blízkosti ulice Sheikh Mohammed Bin Zayed Road. Obyvatelia budú ťažiť zo širokej škály občianskej vybavenosti v tesnej blízkosti, vrátane škôl a vysokých škôl, zdravotníckych zariadení, športových a rekreačných atrakcií a veľa ďalšieho. 

Video projektu: link

Zaujímavosti v okolí:

 • dubajský autodróm
 • dubajský pólový a jazdecký klub
 • dubajský medzinárodný štadión
 • futbalová akadémia Dubaj
 • golfové ihrisko s osvetlením
 • akadémia ICC – kriketové ihriská s osvetlením
 • záhrada Miracle Garden

Predpokladaný termín dokončenia výstavby: r. 2024

CENA  APARTMÁNU - štúdia: od 152 400,-€

Viac o projektoch v DUBAJI nájdete: link, facebook.com/realitymgmpb. Kontakt na maklérov: 0903 817 001, 0903 436 595.

 Bratislava (do roku 1919 slov. Preporok/Prešporek, iné názvy pozri Zoznam historických názvov Bratislavy) je hlavné a rozlohou i počtom obyvateľov najväčšie mesto Slovenska. Je aj sídlom Bratislavského samosprávneho kraja. Má rozlohu 367,661 km², žije tu cca 420.000 obyvateľov, v bratislavskej aglomerácii s rozlohou 853,15 km² žije 546 300 ľudí, v Bratislavskom kraji približne 618.000 a v Bratislavskom kraji spolu s Trnavským krajom, ktorý ho obklopuje, 1,18 milióna (pozri bratislavsko-trnavská aglomerácia a bratislavsko-trnavsko-nitrianska aglomerácia). Predpokladá sa, že denne do mesta dochádza 150.000 až 200.000 ľudí, teda v bežný pracovný deň sa tu nachádza okolo 550.000 ľudí. V Bratislave však v skutočnosti žije až okolo 666.000 ľudí, ale veľa z nich tu nemá prihlásený trvalý pobyt.

Pred druhou svetovou vojnou sa v Bratislave hovorilo troma jazykmi: nemeckým, maďarským a slovenským.

Bratislava je mesto bohaté na pamiatky, z ktorých mnohé sa nachádzajú v Starom Meste. Mestská pamiatková rezervácia je jedna z najväčších na Slovensku. Dominantou je štvorvežový Bratislavský hrad, vedľa ktorého sa nachádza budova Národnej rady Slovenskej republiky a neďaleko Dóm svätého Martina.​


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.