Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 3 IZBOVÝ BYT POV. BYSTRICA, LÁNSKA

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013010

Popis

Cena 118 500 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Plocha 70 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt so zaujímavým dispozičným riešením - s možnosťou prestavby na 3 izbový. Nachádza sa v Považskej Bystrici, vo vyhľadávanej lokalite - na sídlisku Lánska, v tehlovom bytovom dome, 2. poschodie z 3.

VÝHODY exkluzívnej ponuky:

  • výmera 70 m²
  • k dispozícii loggia, murovaná pivnica
  • spoluvlastnícky podiel k pozemku pod bytovým domom
  • spoluvlastnícky podiel k parkovisku - bezproblémové parkovanie
  • vlastná kotolňa - možnosť regulácie mesačných nákladov
  • pôvodný stav - úprava interiéru podľa predstáv nového majiteľa
  • najvyhľadávanejšia lokalita mesta
  • úplná občianska vybavenosť - v blízkosti 2 materské školy, základná škola, nemocnica, obchody, služby, reštaurácie

Dispozičné riešenie 2i bytu - vstupná chodba umožňujúca vstup do každej izby, kuchyňa, obývačka, spálňa, kúpeľňa, toaleta, komora.

Možné dispozičné riešenie prestavby bytu na 3 izbový - vstupná chodba, detská izba, obývačka prepojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s toaletou /ilustračné fotky, pôdorys/.

Zariadenie a vybavenie: pôvodný stav bytu, vymenené plastové okná - kuchyňa, jedna izba. V izbách sú zachovalé drevené parkety. Murivo - tehla. Kúrenie - bytový dom s vlastnou kotolňou. Jadro bytu je murované. Vodné - z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. Byt s loggiou, murovaná pivnica sa nachádza v suteréne bytového domu. Výťah nie je k dispozícii. 

Mesačné náklady 160,-€/osoba. Energetický certifikát nebol vypracovaný. Byt je voľný ihneď. 

Cena bytu: 118 500,- €


Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 13010, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.