Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ: 3 IZBOVÝ BYT, Pov. Bystrica, sídlisko SNP

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012989

Popis

Cena 137 300 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 62 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj byt v Považskej Bystrici, na sídlisku SNP. Nachádza sa v nadstavenom podkroví tehlového, bytového domu, poschodie 4/4. 

VÝHODY ponuky:

  • 3 izbový byt s výmerou 62 m² 
  • k dispozícii loggia, pivnica
  • kompletná rekonštrukcia
  • vlastné kúrenie + ohrev TUV - možnosť výrazného šetrenia mesačných nákladov
  • zrekonštruovaný bytový dom - r. 2018
  • tichá lokalita mimo hlavnej cesty /bezpečné pre deti/
  • bezproblémové parkovanie pri bytovom dome 
  • výborná občianska vybavenosť v okolí - materská a základná škola, detské centrum, obchody, pošta, MHD, služby

Dispozícia bytu: vstupná chodba - umožňuje vstup do všetkých miestností, obývačka, spálňa, detská izba s prístupom do loggie, kuchyňa, kúpeľňa a samostatná toaleta.

Byt bol rekonštruovaný v r. 2015 - elektrické rozvody, sadrokartónové stropy, plastové okná s trojsklom - kúpeľňa a toaleta s oknami /výnimka oproti štandardným panelovým bytovým domom/, plávajúce podlahy, interiérové dvere. Jadro bytu je murované. Vlastné kúrenie a ohrev TUV /plynový kotol/ s možnosťou regulácie mesačných nákladov. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. Murovaná pivnica s výmerou 7 m² je umiestnená v suteréne bytového domu, ktorý prešiel rekonštrukciou v r. 2018. Výťah nie je k dispozícii.

Celkové mesačné náklady vrátane energií: 175,-€/4 osoby. Energetický certifikát nebol predložený. LV bez ťarchy.

Byt je prakticky a vkusne zariadený. Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, vstavané skrine a nábytok sú zahrnuté v predajnej cene bytu, ostatné zariadenie bytu je na dohode s majiteľom.

Cena nehnuteľnosti: 137 300,-€


Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12989, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.