HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

PRENÁJOM: OBCHODNÝ PRIESTOR, 4 parkovacie miesta - centrum mesta Pov. Bystrica

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Navrhnite lepšiu cenu 10 €/m2/mesiac

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012975

Popis

Cena 10 €/m2/mesiac
Typ nehnuteľnosti Komerčné objekty
Inzertná kategória Prenájom
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 200 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na PRENÁJOM obchodný priestor v administratívno – obchodnom centre Považská Bystrica, so strategickou polohou – priamo v strede mesta.

VÝHODY PONUKY:

  • nachádza sa na prízemí budovy, bezbariérový vstup priamo z parkoviska
  • veľkorysá výmera - 200 
  • pozostáva z priestrannej haly /možnosť predelenia priestoru/ a toalety 
  • bezproblémové parkovanie v cene prenájmu /4 parkovacie miesta/

Priestor je vhodný hlavne pre obchodnú činnosť zameranú na domáce potreby, drogériu, inštalatérsky sortiment, resp. potreby pre kutilov, záhradkárov, hobby (DIY). Priestor sa nachádza medzi prevádzkami TENA Farby Laky a UNISPOJ - spojovací materiál.


VÝHODY LOKALITY:

  • centrum mesta
  • výborná dostupnosť /MHD, SAD/
  • rýchle pripojenie na D1
  • kompletná občianska vybavenosť – reštaurácie, kaviarne, obchody, služby, školy /materská, základná, umelecká/, pošta

CELKOVÁ CENA PRENÁJMU za 200 : 2000,-€ /mesačne bez DPH - v cene sú zahnuté náklady na vodu, kúrenie /bez elektrickej energie/.

Požadovaný 2x depozit splatný vopred. Platba nájmu do 10. dňa v mesiaci. Pri dlhodobej zmluve je možnosť individuálnej dohody.

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12975, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.