Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

Murované sklady - Bytča od 200 - 2200 m2

Uložiť inzerát      Naše služby      Stiahnúť pôdorys      Obhliadka

Info v RK

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA012974

Popis

Typ nehnuteľnosti Komerčné objekty
Inzertná kategória Prenájom
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 500 m2
Kraj Žilinský kraj
Okres Bytča
Obec Bytča
Časť Veľká Bytča

Ponúkame Vám na prenájom murované skladové / výrobné priestory v priemyselnom areály v Bytči, ktoré podľa potreby môžu byť od 200 do 2200 m2. Skladové priestory sú vhodné nielen na uskladnenie rôznych materiálov a vecí, ale sú vhodné aj na výrobu (stolárske dielňa, obrábacie linky a pod).

Murované priestory disponujú viacerými priestormi o rôznych výmerách, vďaka čomu je možné lepšie vyhovieť vo veľkosti prenajatej plochy. Takisto sa nachádzajú pri nich aj miestností z ktorých sa dajú urobiť kancelárie. Areál má vlastnú trafo stanicu s veľkou kapacitou, ktorá poskytne aj vysoké nároky potrebné pre prípadne stroje a zariadenia. K dispozícií možnosť využitia aj pozemku v areály alebo pred ním na parkovanie. Priestory sú momentálne v štádiu revitalizácie a možnosť ich upraviť podľa požiadavky klienta.

Vstup do areálu je cez elektrickú bránu, ktorú sníma kamerový systém a je tiež napojený na políciu. Cena: od 2€/m2 bez DPH a energií. Pripadne možnosť dohody podľa veľkosti prenajatej plochy a dlhodobom nájme. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID: ZA 12974. Bližšie otázky Vám radi zodpovieme na Call centrum tel: 0910 86 11 86.

Pôdorys


Žilinský kraj

Demografia

K 21. máju 2011, bolo na území Žilinského kraja 144 948 domov, t.j. 13,5 % z celkového počtu domov v Slovenskej republike (z toho 120 788 obývaných, t.j. 83,3 %). Žilinský kraj bol v počte domov na druhom mieste za Nitrianskym krajom (podiel 16,2 %). Spomedzi okresov kraja najvyšší počet domov sa nachádzal v Žiline 20,3 % a najmenej v Turčianskych Tepliciach 3,3 %. Obývaných domov bolo v okrese Žilina 21,1 % z úhrnu za kraj a v Turčianskych Tepliciach 3,2 %.

Geologická charakteristika

Celé toto hornaté územie spadá z geomorfologického hľadiska do Západných Karpát. Horské masívy v tejto lokalite sa sformovali pomerne nedávno, v paleogéne. Zásluhou pohybov príkrovov sa vyzdvihovali pôvodné morské sedimenty, z ktorých postupne vznikli impozantné údolia. Rieka Váh územie nápadne rozdeľuje na dve časti:

  • severná zahŕňa pohoria: Tatry, Skorušinské vrchy, Oravské Beskydy, Oravská Magura, Oravská vrchovina, Chočské vrchy, Krivánska Fatra, Kysucké Beskydy, Kysucká vrchovina a Javorníky
  • južná zahŕňa pohoria: Nízke Tatry, Veľká Fatra, Lúčanská Fatra a Strážovské vrchy

Dejiny

Po páde Veľkomoravskej ríše v roku 907, ku ktorej územie patrilo, bolo od 12. storočia prakticky až do roku 1918 súčasťou uhorského kráľovstva. V 13. storočí na obranu proti mongolským nájazdom bola vybudovaná sieť hradov (Hričov, Považský, Košecký, Lietavský, Strečniansky). 16. storočie znamenalo pre miestnych obyvateľov chudobu a strach, hlavne pred tureckou okupáciou a živelnými pohromami. Ku koncu 19. storočia tu bola zavedená železnica a v údolí Váhu začal prekvitať priemysel.


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.