Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - 3 IZBOVÝ BYT POV. BYSTRICA - sídlisko ROZKVET

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012952

Popis

Cena 152 900 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 67 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj byt v Považskej Bystrici - na sídlisku Rozkvet. Nachádza sa na prízemí 7 poschodového, panelového, bytového domu.

Výhody ponuky:

  • 3 izbový byt s výmerou 67 m²
  • kompletná rekonštrukcia
  • k dispozícii zasklená loggia, pivnica  
  • vyhľadávaná lokalita sídliska - vzdialenosť do centra mesta 10 min. pešo
  • občianska vybavenosť na veľmi dobrej úrovni, v blízkosti bytového domu sa nachádza materská škola, základná škola, obchody, služby, zastávka MHD

Dispozičné riešenie bytu: chodba so šatníkom, detská izba s loggiou, spálňa, obývačka, kuchyňa vybavená kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi /indukčná varná doska, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu/, kúpeľňa a toaleta. Rekonštrukcia /r. 2020/ - el. rozvody, sadrokartónové podhľady, stierky. Murované jadro, plastové okná, bezpečnostné dvere, plávajúce podlahy, keramické dlažby a obklady. K bytu prislúcha pivnica umiestnená v suteréne bytového domu.

Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, zateplenie je naplánované v r. 2023. Ústredné kúrenie - radiátory, vodné z mestského verejného vodovodu, stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou.

Mesačné náklady: 210,-€/4 osoby. Energetický certifikát k dispozícii. 

Cena nehnuteľnosti: 152 900,-€


Vybavíme za vás:

- financovanie nehnuteľnosti

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12952, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.