Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ: 2 IZBOVÝ BYT, 84 m², POV. BYSTRICA

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012931

Popis

Cena 193 500 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 84 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Považskej Bystrici s výmerou 84,25 . Byt sa nachádza v blízkosti centra mesta, na prízemí trojposchodového, tehlového, bytového domu, situovaný mimo hlavnej cesty.

Výhody ponuky:

  • nadštandardná výmera 2 izbového bytu - cez 84 
  • kompletná rekonštrukcia
  • úplne zariadený 
  • spoluvlastnícky podiel k pozemkom patriacich k bytovému domu
  • rekonštrukcia bytového domu
  • bezproblémové parkovanie
  • vyhľadávaná lokalita mesta
  • kompletná občianska vybavenosť v okolí: školy, obchody, služby, doprava - MHD, SAD, ŽSR, rýchly prístup na diaľnicu D1

Dispozičné riešenie bytu: z chodby je prístup do otvorenej kuchyne s loggiou, kúpeľňa je spojená s toaletou, obývacia miestnosť a veľká izba - spálňa. Byt je zrekonštruovaný. Vodné - z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. K bytu prislúcha pivnica. Energetický certifikát nebol vypracovaný. Mesačné náklady 200,-€/2 osoby.

Cena nehnuteľnosti: 193 500,-€.


Vybavíme za vás:

- financovanie nehnuteľnosti

- zmluvy a kataster

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12931, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.