Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

EXKLUZÍVNE! Nový 2-izbový byt s balkónom a parkovaním, predaj, Bytča pri Žiline, Cena: 149.900 €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka
Táto nehnuteľnosť má najbližší termín obhliadky: 09.08.2022 16:30
Pozývame Vás na obhliadku nehnuteľnosti, kde náš maklér predvedie konkrétnu nehnuteľnosť. Ak Vám tento termín nevyhovuje dohodnite si vlastný termín cez náš formulár.

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA012919

Popis

Cena 149 900 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Plocha 56 m2
Kraj Žilinský kraj
Okres Bytča
Obec Bytča

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový byt s úžitkovou plochou až 56 m2. K dispozícii má balkón, pivnicu a vlastné parkovacie státie.
Nehnuteľnosť sa nachádza v okresnom meste Bytča, vzdialenom necelých 20 km od krajského mesta Žilina, ktoré je po diaľnici D1 dostupné do 10 minút jazdy.

Byt sa nachádza na 5. z 5 poschodí novostavby s výťahom. Pred bytovým domom je pomerne veľký počet parkovacích miest, upravené trávnaté plochy so zeleňou, v blízkosti sú hojdačky a preliezky pre deti.

Dispozične byt pozostáva z priestrannej vstupnej haly so sriňou a drevenou stenou s vešiakmi, z ktorej sa vchádza do ostatných miestností bytu:
- obývacej izby prepojenej s jedálňou a kuchyňou s novou kuchynskou linkou s varnou doskou, rúrou, digestorom, chladničkou a mrazničkou,
- samostatnej izby o výmere takmer 15 m2 vybavenou vstavanou skriňou,
- kúpeľne s umývadlom a sprchovým kútom,
- oddelenej toalety.
Na balkón sa vstupuje zo spoločenskej časti bytu – obývačky a kuchyne. 

Výhľady z tohto príjemne presvetleného a preslneného bytu smerujú na juh - juhozápad.  Súčasťou vybavenia v prevedení „štandard“ sú napríklad laminátové podlahy, keramické dlažby, sanita, interiérové dvere a zárubne, kuchynská linka so vsavynými spotrebičmi .

Ak hľadáte nový byt s vlastným parkovaním, na adrese s plnou občianskou vybavenosťou s vidinou vlastného bývania alebo vysoko návratnej investície, je pre vás táto nehnuteľnosť tou pravou voľbou.

Stav nehnuteľnosti – novostavba.

Dostupnosť nehnuteľnosti: ihneď.

Mesačné náklady: cca 90,- € + el. en.energia.

Cena: 149.900,- €.


Možnosť zakúpenia ďalšieho parkovacieho státia v cene 10.000,- €.

 

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012919.

Call centrum tel: 0910 86 11 86.Žilinský kraj

Demografia

K 21. máju 2011, bolo na území Žilinského kraja 144 948 domov, t.j. 13,5 % z celkového počtu domov v Slovenskej republike (z toho 120 788 obývaných, t.j. 83,3 %). Žilinský kraj bol v počte domov na druhom mieste za Nitrianskym krajom (podiel 16,2 %). Spomedzi okresov kraja najvyšší počet domov sa nachádzal v Žiline 20,3 % a najmenej v Turčianskych Tepliciach 3,3 %. Obývaných domov bolo v okrese Žilina 21,1 % z úhrnu za kraj a v Turčianskych Tepliciach 3,2 %.

Geologická charakteristika

Celé toto hornaté územie spadá z geomorfologického hľadiska do Západných Karpát. Horské masívy v tejto lokalite sa sformovali pomerne nedávno, v paleogéne. Zásluhou pohybov príkrovov sa vyzdvihovali pôvodné morské sedimenty, z ktorých postupne vznikli impozantné údolia. Rieka Váh územie nápadne rozdeľuje na dve časti:

  • severná zahŕňa pohoria: Tatry, Skorušinské vrchy, Oravské Beskydy, Oravská Magura, Oravská vrchovina, Chočské vrchy, Krivánska Fatra, Kysucké Beskydy, Kysucká vrchovina a Javorníky
  • južná zahŕňa pohoria: Nízke Tatry, Veľká Fatra, Lúčanská Fatra a Strážovské vrchy

Dejiny

Po páde Veľkomoravskej ríše v roku 907, ku ktorej územie patrilo, bolo od 12. storočia prakticky až do roku 1918 súčasťou uhorského kráľovstva. V 13. storočí na obranu proti mongolským nájazdom bola vybudovaná sieť hradov (Hričov, Považský, Košecký, Lietavský, Strečniansky). 16. storočie znamenalo pre miestnych obyvateľov chudobu a strach, hlavne pred tureckou okupáciou a živelnými pohromami. Ku koncu 19. storočia tu bola zavedená železnica a v údolí Váhu začal prekvitať priemysel.


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.