Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ: RODINNÝ DOM S POZEMKOM V KOŠECI - 210 tis. eur

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012913

Popis

Cena 210 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Projekt
Plocha 120 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Ilava
Obec Dubnica nad Váhom

Ponúkame Vám na predaj pozemky v obci Košeca, okres Ilava vhodné na výstavbu rodinných domov. Každý pozemok má výmeru 701 m2 vrátane podielu na prístupovej ceste, šírku 17,5 m a dĺžku 40 m. 

VÝHODY PONUKY:

  • rovinatý, slnečný pozemok,
  • nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou,
  • možnosť výstavby rodinného domu na kľúč. 

Prístupová komunikácia k domom bude vlastníctvom budúcich kupujúcich. Zákonné náležitosti ohľadne komunikácie zabezpečuje predávajúci. 

IS: elektrina - v riešení SSD, voda - vlastná studňa, kanalizácia - žumpa, prípadne ČOV. V blízkej budúcnosti zo strany obce plánovaná realizácia verejného vodovodu a kanalizácie. 

Pripojenie na diaľnicu D1 do 5 km. Možnosti v okolí obce Košeca nájdete na tomto linku.

Cena pozemku ako celku: 75 000,-€  (pozemok sa dá kúpiť samostatne)

Na predmetnom pozemku, v prípade Vášho záujmu, Vám vieme zabezpečiť VÝSTAVBU murovaného 4i rodinného domu na kľúč s prekrytou terasou, s možnosťou dostavby garážového státia mimo domu. 

Nízkoenergetický, murovaný, rodinný dom s rozmermi 15x9 m pozostáva zo 4 obytných miestností. Z chodby je prístup do 3 izieb, ďalej do kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom a samostatnej toalety, z ktorej sa  prechádza do technickej miestnosti. Obývacia izba je prepojená s kuchyňou, ktorej súčasťou je špajza. Východ na terasu je z obývacej miestnosti. Energetická trieda: A1/A0. 

Cena domu NA KĽÚČ v prevedení ŠTANDARD bez pozemku: 135 000,- € s DPH

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- inžinierske siete

- stavebné povolenie

- výstavbu rodinného domu

 Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12913, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.