Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVÁCIA Nový rodinný dom Velárium Skalica

Uložiť inzerát      Naše služby      Stiahnúť pôdorys      Obhliadka

Navrhnite lepšiu cenu 350 000 €

Rezervácia
Táto nehnuteľnosť má najbližší termín obhliadky: 10.08.2022 15:00
Pozývame Vás na obhliadku nehnuteľnosti, kde náš maklér predvedie konkrétnu nehnuteľnosť. Ak Vám tento termín nevyhovuje dohodnite si vlastný termín cez náš formulár.

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA012880

Popis

Cena 350 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A
Plocha 153 m2
Výmera pozemkov 600 m2
Kraj Trnavský kraj
Okres Skalica
Obec Skalica

Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom ponúkajúci komfortné bývanie a súkromie pred okolitou mestskou zástavbou. Dom je prízemný, svetlý, priestranný, jeho východná a severná strana oddeluje súkromie na terase a v záhrade od ulice . Tvar domu a jeho architektonické riešenie bolo zamerané na vytvorenie veľkej terasy na južnej strane skrytej pred okolím. V projekte bolo počítané s tienením celej terasy 50m2 pohyblivými plachtami - Veláriom. 

Dispozične je dom navrhnutý pre 3-6 člennú rodinu. Denná a oddychová časť je rozdelená . Po vstupe do zádveria je možne vôjsť do garáže, WC a do obývacej izby. Obývacia izba je prepojená s kuchyňou, jedálňou a cez veľké portálové okno na terasu. Rohová kuchyňa má vlastné okno orientované na terasu a špajzu v ktorej je umiestnená tiež chladnička a bojler. Z obývačky je vstup priamo do pracovne na severej strane, ktorá poslúži aj ako hosťovská izba, prípadne sklad. Oddychová zóna pozostáva z kúpelňe s vaňou, samostanej toalety, spálne so šatníkom na východnej strane. Zaujímavosťou je sprchový kút prístupný priamo zo spálne. Detské izby s rohovými oknami majú dostatok prirodzeného svetla a výmeru každá 12m2 s orientáciou na juhozápad. Pridanym hodnotným priestorom bude pre majiteľov vonkajšia relaxačná miestnosť do ktorej je vstup z terasy cez posuvnú sklenenú stenu vďaka ktorej si ju môžete úžívať aj v chladnejšom počasí. Druhý vstup je riešený cez garáž. 

Technologicky je dom vybavený tak že je ovládatelný a monitorovaný odkialkovek cez mobil. Postavený a zateplený v energetickej triede A0 o čom svedčia extra nízke mesačne náklady na prevádzku vo výške 60€

Pridanou ekonomickou hodnotou je fotovoltaická elektráreň na streche o výkone 5,6kWp ktorá generuje väčší elektrický prúd pre virtuálnu batériu než je vlastná elektrická spotreba domu, ktorý je vykurovaný infarčervenými sálavými panelmi. Rovnako tak ohrev vody ide priamo na elektrickú energiu . Dom je tichý, bez  akustických ozvien z dôvodu použitých mäkkých materiálov. Na polievanie záhrady je vytvorený 3m3 rezervoár z ďaždovej vody umiestnený pod terénom a vybavený čerpadlom. Pozemok je rovinatý, celý oohradený pevným plotom v kombinácii s živým porastom a pletivom .

 

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:

 • lokalita: Skalica
 • veľkosť pozemku: 600 - 1011m2 - podľa dohody
 • obytná plocha domu: 153 m2 bez terasy 
 • počet izieb: 5+1
 • orientácia: vstup do domu od severu
 • energetická náročnosť: A0
 • Bezpečnostný kamerový systém

BONUS:

 • Dom ostáva zariadený a vybavený kompletným nábytkom, spotrebičmi vrátane bielej a čiernej techniky, byciklamy, drobným rúčným náradím ale aj vybavením záhrady, kosačkami a záhradným nábytkom so slnečníkom. 
 • Na pozemku za garážou je priestor na podnikatelské aktivity priamo pri dome. (kancelária, dorbné prevádzky obchodu a služieb)
 • Nehnuteľnosť k okamžitému nasťahovaniu
 • Variabilná cena s ohľadom na veľkosť pozemku a záujem o vybavenie hnuteľným majetkom . 

Cena dohodou. Viac informácií o cene u makléra. Financovanie je možné aj hypotekárnym úverom , ktorý vám samozrejme zabezpečíme. 


Stav nehnuteľnosti - Novostavba. Cena: dohodu €. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012880. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

Pôdorys


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.
Moje naposledy zobrazené nehnuteľnosti