Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

EXKLUZÍVNE! Zrekonštruovaný 4-izbový byt s loggiou a peknými výhľadmi, predaj, Považská Bystrica – Rozkvet, Cena: 185.000 €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka
Táto nehnuteľnosť má najbližší termín obhliadky: 03.07.2022 10:00
Pozývame Vás na obhliadku nehnuteľnosti, kde náš maklér predvedie konkrétnu nehnuteľnosť. Ak Vám tento termín nevyhovuje dohodnite si vlastný termín cez náš formulár.

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA012873

Popis

Cena 185 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 82 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica
Časť Rozkvet

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt s loggiou, modernou plne vybavenou kuchynskou linkou a dizajnovými interiérovými prvkami.
Úžitková plocha nehnuteľnosti je 82 m2, k nej prislúchajúca loggia má plochu približne 3,8 m2. Je situovaný na 7. zo 7 obytných poschodí bytového domu s výťahom, prináleží k nej aj latková pivnica.
Byt sa nachádza v považskobystrickej mestskej časti Rozkvet. Je príjemne presvetlený, orientovaný na východ a západ, poskytuje výhľady do okolitej krajiny a zelene sídliska.

Dispozícia bytu
Pozostáva z nasledovných miestností:
- vstupná chodba,
- priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou otvoreným vstupom,
- kuchyňa s jedálenskou časťou,
- 3 samostatné izby,
- kúpeľňa s umývadlom a vaňou,
- samostatná toaleta.
Na murovanú loggiu sa vstupuje z jednej zo samostatných miestností /spálňa/.

Vybavenie a zariadenie
Byt je po kompletnej, kvalitne prevedenej rekonštrukcii, ktorá zahrnula: položenie nových laminátových podláh a dlažby, nové vstupné bezpečnostné dvere, interiérové dvere a zárubne, zhotovenie a inštaláciu modernej kuchynskej linky so všetkými potrebnými spotrebičmi, osadenie bielych plastových okien a žalúzií, nové omietky, na niektorých stenách dizajnový obklad s dekorom kameňa, inštalácia novej sanity a sanitného materiálu, výmena elektrických rozvodov, radiátorov a iné.  
Byt je z malej časti zariadený, nábytok i spotrebiče v byte ostávajú a sú zahrnuté v predajnej cene. Rozloženie miestností, ich veľkosť a pôdorys dajú novým majiteľom nehnuteľnosti dostatok priestoru na úpravu interiéru podľa vlastných predstáv.
 
Lokalita
Nehnuteľnosť sa nachádza na kopci sa týčiacom, peknými výhľadmi ponúkajúcom sídlisku Rozkvet s plnou občianskou vybavenosťou. K bytu prináleží parkovacie miesto, na sídlisku premávajú pravidelné spoje MHD, preto je kontakt s centrom okresného mesta Považská Bystrica i napojenie sa na diaľničné privádzače bezproblémové.
V roku 2022 sa na sídlisku zaháji výstavba rozľahlého mestského parku so športoviskami i komunitnou záhradou.

Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia v roku 2022.

Mesačné náklady: 140,- € / mesiac pri obývaní tromi osobami.

Dostupnosť: ihneď.

Cena: 185.000,- €

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012873.
Call centrum tel: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.