Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ: PÚCHOV - zariadený, moderný 2-IZBOVÝ BYT - 61 m2

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012825

Popis

Cena 139 900 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 61 m2
Výmera pozemkov 61 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov

Ponúkame Vám na predaj slnečný, útulný, s citom zariadený 2 izbový byt s veľkorysovou výmerou v  meste Púchov. Nachádza sa v tehlovom bytovom dome na 2. poschodí z 3. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. 

VÝHODY PONUKY:

 • 2 izbový byt s výmerou 61m² 
 • úplná rekonštrukcia v roku 2016, nové rozvody vody aj elektriny, podláh, sanity...
 • kúpeľňa s väčším oknom - prvok, ktorý sa vymyká bežnému štandardu a dokáže zmeniť atmosféru priestoru
 • internet, TV - SWAN
 • suchý, teplý byt orientovaný na juho-západ
 • tehlový dom s výbornou zvukovou izoláciou
 • k dispozícii pivnica v suteréne domu s výmerou 12 m2
 • možnosť využívania skladového priestoru na povale bytového domu
 • v okolí domu oddychová zóna a množstvo zelene
 • kompletná občianska vybavenosť v tesnej blízkosti - materská škola, supermarket, banka, reštaurácia, športoviská, iné služby, zastávka MHD
 • priestor na realizáciu voľnočasových aktivít  -  v blízkosti nábrežie rieky Váh 
 • vzdialenosť do centra mesta 15 min. pešo

Byt dispozične pozostáva z chodby, z ktorej sa prechádza po pravej strane do väčšej kúpeľne so sprchovacím kútom, vaňou, toaletou,  horizontálnym elektrickým radiátorom. Ďalej sa z chodby prechádza do kompletne zariadenej kuchyne s modernou mikrovlnou rúrou, sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, väčším granitovým drezom, chladničkou, vstavanou práčkou a jedálenským kútom. Kuchyňa je spojená s obývacou časťou, súčasťou ktorej je väčší, moderný gauč, taburetky, konferenčný stolík, TV... Z obývacej časti sa prechádza do väčšej spálne s krásnou vstavanou 7-dverovou skriňou, manželskou posteľou, relaxačným kreslom a komodou. K bytu prislúcha pivnica umiestnená v suteréne bytového domu. Kúrenie a ohrev teplej vody zabezpečený diaľkovým rozvodom, pripojenie na verejný vodovod a kanalizáciu. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v blízkej budúcnosti plánovaná výstavba balkónov s výstupom z obývacej časti bytu. Výťah v bytovom dome nie je k dispozícii. Celkové mesačné náklady: 165,-€  + TV, rozhlas + internet 20.-eur. Energetický certifikát nebol predložený. Byt sa predáva kompletne zariadený, so všetkým čo je zachytené na fotodokumentácii. Nehnuteľnosť sa skutočne oplatí vidieť.

Tipy na výlety v okolí - link

Cena nehnuteľnosti: 139 900,-€  - Pri rýchlom jednaní možnosť zľavy

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12825, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.