Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - 3 IZBOVÝ BYT PÚCHOV - veľkorysá výmera 79 m2

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012819

Popis

Cena 164 500 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 79 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov

Ponúkame na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v meste Púchov s výmerou 79 m2. Byt sa nachádza na 3. poschodí z 8. Je po čiastočnej rekonštrukcii - vymurované jadro, vymenené stupačky, plastové okná. Bytový panelový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou - zateplený plášť, výmena rozvodov, plastové okná vo všetkých  spoločných priestoroch, zekonštruované balkóny. Byt je bez zariadenia, vyprataný, voľný.  

VÝHODY ponuky:

  • výmera bytu 79 m2
  • výborné, dispozičné riešenie, nepriechodzie izby
  • stav nehnuteľnosti  ponúka široké možnosti na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv - viď vizualizácia
  • kuchyňa s murovanou špajzou a výstupom na balkón - orientácia na východ 
  • spáľňa (detská izba) s výstupom na balkón - orientácia na západ
  • možnosť prepojenia obývacej izby s kuchyňou
  • optický kábel
  • bezpečné prostredie pre deti mimo hlavnej cesty
  • pred bytovým domom detské ihrisko, oddychová zóna
  • v okolí kompletná občianska vybavenosť – zastávka MHD, obchodné centrum, materská škola, základná škola, športoviská, divadlo, kino, pošta, obchody, reštaurácie.

Dispozičné riešenie bytu: z centrálne umiestnenej chodby sa vstupuje po pravej strane do kúpeľne spojenej s toaletou, ďalej do kuchyne v tvare "L", súčasťou ktorej je komora a samostatne do obývacej izby. Po ľavej strane chodby sú umiestnené  2 obytné miestnosti (spálňa a detská izba). V izbách sú drevenné parkety, v kúpeľni obklad a dlažba, na chodbe a v kuchyni PVC. Ústredné kúrenie - radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. K bytu prislúcha pivnica v suteréne domu. Panelový, bytový dom prešiel komplenou rekonštrukciou. Celkové mesačné náklady cca 155,-€. Energetický certifikát nebol predložený. 

Cena nehnuteľnosti: 164 500,-€

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

- vizualizáciu

Tip na rekonštrukciu - viď ilustračné foto

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12819, call centrum 0911 175 510.

 

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.