Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - APARTMÁNY MBR City Dubaj, plážová Riviéra - OD 205 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012777

Popis

Cena 205 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Projekt
Kraj Žilinský kraj
Okres Martin
Obec Martin

Ponúkame Vám bývanie priamo pri pláži v centre mesta Meydan MBR City v Dubaji – v jednom z najvyhľadávanejších projektov RIVIÉRA BEACHFRONT. Investičné apartmány ponúkajú výhľad na nádhernú krištáľovú lagúnu, piesočnatú pláž a panorámu mesta, s výhľadom na najväčší mrakodrap na svete Burj Khalifa.

VÝHODY PONUKY:

 • Zaujímavá investičná príležitosť
 • Predaj apartmánov do osobného vlastníctva
 • Výnosnosť investície 7% - 9% ročne
 • Zariadený apartmán s balkónom
 • V cene apartmánu je parkovacie miesto v budove
 • Nadštandardné vybavenie celého rezortu
 • Každý obytný dom má vlastnú recepciu 24/7, 2 bazény, saunu, fitness, jóga zónu, BBQ, záhradu
 • Najlepšie maloobchodné predajne pri pláži

RIVIÉRA BEACHFRONT je projekt pozostávajúci z troch plážových rezidenčných budov. Obytné nehnuteľnosti zahŕňajú štúdiá, apartmány s jednou, dvomi alebo tromi spálňami, ktoré ponúkajú rôzne výhľady od orientácie na centrum Dubaja, Burj Khalifu až po výhľad na lagúnu alebo komunitné parky, bazény. Riviéra bude tiež obsahovať širokú škálu kaviarní a reštaurácií, obchodov a služieb. Výhodou lokality je rýchla dostupnosť: letisko 15 min., centrum Dubaja 10 min., Palm Jumeirah 20 min.

V okolí sa nachádza veľa zaujímavostí:

 • 2,7 km plavecká krištáľová lagúna
 • Dostihová dráha - konanie najväčších svetových dostihov na svete
 • Najväčšia lyžiarska zjazdovka na svete
 • Golfové ihrisko s nočným osvetlením
 • Cyklistické a bežecké trasy
 • Prírodná rezervácia s najväčšou komunitou plameniakov na svete

Predpokladaný termín dokončenia výstavby: r. 2024

CENA  APARTMÁNOV: OD 205 000,-€

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12777, facebook.com/realitymgmpb, call centrum: 0911 175 510.Žilinský kraj

Demografia

K 21. máju 2011, bolo na území Žilinského kraja 144 948 domov, t.j. 13,5 % z celkového počtu domov v Slovenskej republike (z toho 120 788 obývaných, t.j. 83,3 %). Žilinský kraj bol v počte domov na druhom mieste za Nitrianskym krajom (podiel 16,2 %). Spomedzi okresov kraja najvyšší počet domov sa nachádzal v Žiline 20,3 % a najmenej v Turčianskych Tepliciach 3,3 %. Obývaných domov bolo v okrese Žilina 21,1 % z úhrnu za kraj a v Turčianskych Tepliciach 3,2 %.

Geologická charakteristika

Celé toto hornaté územie spadá z geomorfologického hľadiska do Západných Karpát. Horské masívy v tejto lokalite sa sformovali pomerne nedávno, v paleogéne. Zásluhou pohybov príkrovov sa vyzdvihovali pôvodné morské sedimenty, z ktorých postupne vznikli impozantné údolia. Rieka Váh územie nápadne rozdeľuje na dve časti:

 • severná zahŕňa pohoria: Tatry, Skorušinské vrchy, Oravské Beskydy, Oravská Magura, Oravská vrchovina, Chočské vrchy, Krivánska Fatra, Kysucké Beskydy, Kysucká vrchovina a Javorníky
 • južná zahŕňa pohoria: Nízke Tatry, Veľká Fatra, Lúčanská Fatra a Strážovské vrchy

Dejiny

Po páde Veľkomoravskej ríše v roku 907, ku ktorej územie patrilo, bolo od 12. storočia prakticky až do roku 1918 súčasťou uhorského kráľovstva. V 13. storočí na obranu proti mongolským nájazdom bola vybudovaná sieť hradov (Hričov, Považský, Košecký, Lietavský, Strečniansky). 16. storočie znamenalo pre miestnych obyvateľov chudobu a strach, hlavne pred tureckou okupáciou a živelnými pohromami. Ku koncu 19. storočia tu bola zavedená železnica a v údolí Váhu začal prekvitať priemysel.


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.