HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ - INVESTIČNÝ POZEMOK POVAŽSKÁ BYSTRICA: 4842 m2

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012690

Popis

Cena 77 €/m2
Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 4842 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame vám na PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK v tichej lokalite neďaleko mestskej časti Jelšové - Považská Bystrica. Pozemok s výmerou 4842 m2 má šírku 90 m. IS: napojenia na elektrinu v riešení s SSD, voda - možnosť pripojenia na mestský vodovod, kanalizácia nie je k dispozícii. Prístup na pozemok je po spevnenej komunikácii. Mierne svahovitý pozemok má vynikajúcu orientáciu - slnečný po celý deň s krásnym výhľadom na okolitú prírodu a mesto. 

VÝHODY PONUKY:

- pozemok ponúka široké možnosti na výstavbu veľkorysého rodinného domu s relax zónou, úžitkovou aj okrasnou záhradou

- možnosť výstavby aj viacerých rodinných domov /investičný zámer/

- pozemok sa nachádza neďaleko centra mesta Považskej Bystrice, pripojenie na diaľnicu D1 do 3 km

Pozemok momentálne nie je určený na výstavbu -  je zaradený do zmien a doplnkov územného plánu mesta. Cena pozemku: 77,-€/m2


Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- výstavbu domu

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12690, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.