Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVOVANÉ- PREDAJ: 3-IZBOVÝ BYT PÚCHOV, NÁMESTIE SLOBODY

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012674

Popis

Cena 139 900 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 64 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov

Ponúkame Vám na predaj 3 IZBOVÝ BYT v Púchove na Námestí slobody s viacerými výhodami. Byt sa nachádza na 2. poschodí zatepleného panelového bytového domu, v ktorom sú k dispozícii 2 väčšie osobné výťahy.

VÝHODY  EXKLUZÍVNEJ ponuky:

  • výmera bytu 64 m2 + pivnica 3 m2;
  • lodžia s ochrannou, tieniacou roletou;
  • výborná dispozícia, orientácia bytu SZ, SV;
  • kompletná rekonštrukcia prebehla v roku 2018;
  • kuchyňa disponuje samostatnou špajzou a ďalší úožno-technický priestor sa nachádza pri vstupe do bytu;
  • v tesnej blízkosti domu je vyhľadávané miesto pre rodiny s deťmi - Marczibányiho záhrada;
  • kompletná občianska vybavenosť sídliska – zastávka MHD, obchody, služby, materská škola, základná škola, reštaurácie.

Dispozičné riešenie bytu: po vstupe do bytu sa po pravej strane nachádza technická mietsnoť, vedľa nej kúpeľňa s vaňou a práčkou a ďalej vstup do samostatnej toalety. Oproti bezpečnostným vchodovým dverám je vpravo situovaná kuchyňa so samostatnou špajzou a výstupom na lodžiu a vľavo detská izba. Vedľa detskej izby sa nachádza obývačka s prechodom do spálne. Plastové okná s izolačným dvojsklom, plávajúce podlahy, keramické dlažby, kuchynská linka, plynový sporák. Kúrenie diaľkové ústredné - radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV a internet - SWAN - optika. K bytu prislúcha 1 pivnica v suteréne domu. Bytový dom prešiel rekonštrukciou. Celkové mesačné náklady: 170,-€/3 osoby. Energetický certifikát typ B. 

Cena nehnuteľnosti: 139 900,-€


Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

- vizualizáciu

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12674, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.