Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

REZERVÁCIA - Presvetlený rodinný dom v dvojdome v krásnom prostredí, predaj, Púchov - Beluša, Cena: 227.800,- €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA012647

Popis

Cena 227 800 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe
Plocha 100.4 m2
Výmera pozemkov 258 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica
Časť Beluša

Rezervácia - Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ktorý je samostatnou prevádzkovou jednotkou dvojdomu. Nehnuteľnosť so zastavanou plochou 69,8 m2úžitkovou plochou 100,4 m2 sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 258 m2 v obci Beluša, v tesnej blízkosti rekreačnej a turistickej oblasti Belušské Slatiny.

DISPOZÍCIA DOMU
Dom je s ohľadom na čo najlepšiu funkčnosť a komfort rozdelený na 2 podlažia, pričom sa predpokladá, že prízemie bude jeho spoločenskou časťou a poschodie bude venované odpočinkovým činnostiam či pracovným a študijným aktivitám.
Izby sú krásne presvetlené, okná s najväčšou plochou smerujú na severozápad a juhovýchod. Zaujímavá geometria okien na prvom podlaží dodáva nehnuteľnosti nádych elegancie a výnimočnosti.
K domu prináleží terasa, ktorá vďaka vhodným architektonickým a stavebným prvkom zabezpečí dostatok súkromia pre všetkých obyvateľov dvojdomu.

TECHNICKÉ A STAVEBNÉ PARAMETRE
Rodinný dom bude odovzdávaný v stave dokončenia „na kľúč“, čo zahŕňa: dlažbu, sanitu, položené podlahy, interiérové dvere, svietidlá, prípravy na kuchynskú linku a krb.
Nehnuteľnosť je vyhotovená z tehly Porotherm, strechu tvorí betónová krytina Bramac. Okná z nemeckých profilov Schuco spĺňajú štandardy pre nízkoenergetické rodinné domy. Vykurovanie a ohrev vody zabezpečuje výkonný plynový kotol Buderus. Kúrenie je v celom dome podlahové. Kombinácia uvedených materiálov zaručuje nízke mesačné náklady na prevádzku rodinných domov.
Inžinierske siete: mestský vodovod, plyn, prípojka nízkeho napätia, betónová žumpa.

EXTERIÉR DOMU
Zhotoviteľ stavby zabezpečí prístupovú cestu, chodník, parkovacie plochy, ploty, trávnik, terasu a výsadbu zelene v okolí domu. Súčasťou projektu je i kamerový a zabezpečovací systém.
Prístupová cesta k nehnuteľnosti je súkromná, čo obyvateľom poskytne dostatok súkromia a minimálny pohyb vozidiel v najbližšom okolí.

REALIZÁCIA STAVBY
Stavbu domu zabezpečujú overení dodávatelia s dlhoročnou praxou na stavebnou trhu. Pri projektovaní a realizácii výstavby dbajú na architektonicky zaujímavé, no zároveň praktické prvky, volia kvalitné a overené materiály, pri realizácii stavebných prác dbajú i na najmenšie detaily. I preto sa nimi realizované výstavby rodinných a bytových domov radia medzi obľúbené a vyhľadávané projekty.
V súčasnosti je stavba domu v štádiu holodom.

LOKALITA
Váš nový domov či prenajímaná nehnuteľnosť je vsadená do čarovného prostredia obce Beluša, vzdialenej len pár minút od turistickej a rekreačnej oblasti Belušské Slatiny, osady Čerencové. Tie sú známe liečivými zemito-sírnatými vodnými prameňmi, turistickými chodníkmi rôznej náročnosti aj rozmanitými miestami pre skalné lezenie.
Nehnuteľnosť sa nachádza necelých 5 minút jazdy od cestného privádzača na diaľnicu D1 smer Bratislava – Žilina, od okresného mesta Púchov je vzdialená len 9 km.

Predávaný rodinný dom je vhodný pre záujemcu, ktorý si chce výhody nového bývania užívať okamžite alebo nehnuteľnosť začať obratom prenajímať. Forma realizácie stavby dvojdomu poskytuje dostatok komfortu a súkromie napríklad pre dve skupiny rodinne prepojených kupujúcich, a rovnako aj pre pôvodne neznámych susedov.

Naša realitná kancelária je tu pre vás! Zabezpečíme odpovede na všetky vaše prípadné otázky, nájdete u nás pomoc s administratívnymi i právnymi úkonmi spojenými s kúpou predávanej nehnuteľnosti.

Stav nehnuteľnosti RD3 – holodom, k dispozícii ihneď.

Cena: 227.800,- €.

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012647.
Call centrum tel: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.