Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

Prenájom nové obchodné/ kancelárske priestory, Bytča - Thurzove Sady, Cena: 900,- € bez DPH/ mesiac

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA012587

Popis

Cena 900 €/mesiac
Typ nehnuteľnosti Komerčné objekty
Inzertná kategória Prenájom
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Plocha 100 m2
Kraj Žilinský kraj
Okres Bytča
Obec Bytča
Časť Veľká Bytča

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory/ kancelárske priestory o výmere 100 m2 v rezidencii Thurzove sady v Bytči. Rozmery samotnej obchodnej plochy/ kancelárie predstavujú 71,42 m2, viď pôdorys.
Moderné, atraktívne priestory sa nachádzajú na prízemí 6-podlažného bytového domu, s oddeleným vstupom z vonkajšej časti budovy. Prislúchajú k nim 3 parkovacie státia na novovybudovanom parkovisku.
Prenajímaná nehnuteľnosť je krásne presvetlená, vhodná na firemnú prezentáciu aj ako príjemné pracovné prostredie. Presklené plochy sú orientované na juh, juhozápad.
V blízkosti sa nachádzajú detské ihriská.

Vybavenie: sociálne zariadenia, sprcha, šatňa. Podlahy a stropy sú bez dodatočných úprav.

Rezidencia Thurzove Sady v mestskej časti Veľká Bytča je moderným projektom, ktorý bol navrhnutý v duchu nízkoenergetických budov. Pri jej stavbe boli použité kvalitné materiály a najnovšie technológie. Pre územie v pešom dosahu od rezidenčnej štvrte je v pláne dobudovanie strediska s obchodmi a službami, oddychovej zóny, materskej školy, cyklotrasy.

Stav nehnuteľnosti – novostavba - OP B2.

Cena: 900,- € bez DPH/ mesiac, bez energií.


Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA012587.
Call centrum tel: 0910 86 11 86.Žilinský kraj

Demografia

K 21. máju 2011, bolo na území Žilinského kraja 144 948 domov, t.j. 13,5 % z celkového počtu domov v Slovenskej republike (z toho 120 788 obývaných, t.j. 83,3 %). Žilinský kraj bol v počte domov na druhom mieste za Nitrianskym krajom (podiel 16,2 %). Spomedzi okresov kraja najvyšší počet domov sa nachádzal v Žiline 20,3 % a najmenej v Turčianskych Tepliciach 3,3 %. Obývaných domov bolo v okrese Žilina 21,1 % z úhrnu za kraj a v Turčianskych Tepliciach 3,2 %.

Geologická charakteristika

Celé toto hornaté územie spadá z geomorfologického hľadiska do Západných Karpát. Horské masívy v tejto lokalite sa sformovali pomerne nedávno, v paleogéne. Zásluhou pohybov príkrovov sa vyzdvihovali pôvodné morské sedimenty, z ktorých postupne vznikli impozantné údolia. Rieka Váh územie nápadne rozdeľuje na dve časti:

  • severná zahŕňa pohoria: Tatry, Skorušinské vrchy, Oravské Beskydy, Oravská Magura, Oravská vrchovina, Chočské vrchy, Krivánska Fatra, Kysucké Beskydy, Kysucká vrchovina a Javorníky
  • južná zahŕňa pohoria: Nízke Tatry, Veľká Fatra, Lúčanská Fatra a Strážovské vrchy

Dejiny

Po páde Veľkomoravskej ríše v roku 907, ku ktorej územie patrilo, bolo od 12. storočia prakticky až do roku 1918 súčasťou uhorského kráľovstva. V 13. storočí na obranu proti mongolským nájazdom bola vybudovaná sieť hradov (Hričov, Považský, Košecký, Lietavský, Strečniansky). 16. storočie znamenalo pre miestnych obyvateľov chudobu a strach, hlavne pred tureckou okupáciou a živelnými pohromami. Ku koncu 19. storočia tu bola zavedená železnica a v údolí Váhu začal prekvitať priemysel.


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.