Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ: Zrekonštruovaná garsónka - Dubnica nad Váhom - 25m2

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012518

Popis

Cena 60 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 25 m2
Výmera pozemkov 25 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Ilava
Obec Dubnica nad Váhom

Ponúkame Vám na predaj garsónku o výmere 25 m2 v meste Dubnica nad Váhom vo vyhľadávanej lokalite Centrum I. Garsónka sa nachádza na 4. poschodí bytového domu s výťahom. Byt je napojený na diaľkové vykurovanie, verejný vodovod a verejnú kanalizáciu. Možnosť napojenia na plyn. V byte je plastové okno so žalúziami, protipožiarne vchodové dvere, dlažba na chodbe aj v priestore kuchynskej linky. K bytu prislúcha murovaná pivnica  v suteréne domu. Vo výhľade zateplenie bytového domu. Ihneď obývateľný. Tip na zariadenie nehnuteľnosti, viď ilustračný obrázok.

Výhody ponuky:

- nová kuchynská linka s elektrickým sporákom;

- nový koberec v obývacej časti;

- zrekonštruovaná kúpeľňa so sedacou vaňou;

- nízke mesačné náklady 50.-eur + elektrina podľa spotreby;

- výborná občianska vybavenosť v okolí bytového domu.

Energetický certifikát k bytu nebol dodaný.

Cena: 60 000,-€. 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12518, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.