Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT s veľkou výmerou, Pov. Bystrica

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012427

Popis

Cena 109 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 80 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica
Časť Považská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 2 izbový byt v Považskej Bystrici, vo vyhľadávanej časti sídliska Kolónia. Slnečný byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí tehlového, bytového domu, situovaný na juhovýchod, mimo hlavnej cesty.

Výmera 2i bytu je nadštandardná - 80 m2. Z chodby bytu je prístup do priestrannej izby, obývacej miestnosti a príslušenstva - kuchyne, kúpeľne a toalety. Ku kuchyni prislúcha komora. Byt prešiel rekonštrukciou - plynové kúrenie, radiátory, plynový bojler na vykurovanie + ohrev TUV, plastové okná. Vodné - z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. Možnosť regulácie mesačných nákladov. K bytu prislúcha veľká pivnica - výmera 20 m2. Energetický certifikát nebol vypracovaný. Mesačné náklady 125,-€/1 osoba.

Nepopierateľnou výhodou tohto bytu je výmera, ktorá budúcemu vlastníkovi ponúka možnosť realizovať svoje predstavy o útulnom a modernom bývaní.

V okolí bytového domu je veľmi dobrá občianska vybavenosť – materská škola, základná škola, stredné školy, železničná a autobusová stanica, plaváreň, štadión, obchody. 

Cena: 109 000,-€.


Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12427, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.