Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - väčší 1 izbový byt Nová Dubnica - 46 000.-eur

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA012341

Popis

Cena 46 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 29 m2
Výmera pozemkov 27 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Ilava
Obec Nová Dubnica

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj slnečný 1 izbový byt na ulici Pribinove sady v meste Nová Dubnica. Byt sa nachádza na 5 - najvyššom poschodí. Bytový dom  s výťahom je situovaný mimo hlavnej cesty, v blízkosti parku.

Z centrálne umiestnenej predsiene bytu sa po ľavej strane nachádza spoločná kúpeľňa s WC, z predsiene sa vstupuje ďalej  do kuchyne a odtiaľ do obývacej miestnosti. Byt má výmeru 29 m2, nemá balkón, ale zo spoločnej chodby je možnosť využívania terasy s pekným výhľadom na mesto, viď foto. V byte sú vymenené plastové okná. Byt je napojený na diaľkové vykurovanie, verejný vodovod, kanalizáciu. K bytu neprislúcha pivnica. Byty na predmetnom poschodí sú od spoločných priestorov oddelené samostatne uzamykateľnou chodbou, čo zaručuje väčšie súkromie aj bezpečnosť bývania.

Výhodou bytu je pôvodný stav, ktorý budúcemu vlastníkovi ponúka možnosť neobmedzene realizovať svoje predstavy o útulnom a modernom bývaní, ktoré nehnuteľnosť prináša. Viď ilustračné foto. Vhodný aj ako INVESTÍCIA do budúcna.

V okolí bytového domu je veľmi dobrá občianska vybavenosť.

Energetický certifikát k bytu nebol vypracovaný. Celkové mesačné náklady do 150€/2 osoby. 

Tipy na výlety v okolí nájdete na tomto linku.

Cena: 46 000,-€. 

Pri rýchlom jednaní možnosť dohody.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12341, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.