Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - 3 IZBOVÝ BYT Považská Bystrica: 137 900,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012307

Popis

Cena 137 900 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Štandard
Plocha 75 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici, vo vyhľadávanej lokalite - na sídlisku SNP, v panelovom bytovom dome na 5. poschodí z 5.

Výhody ponuky:

  • zrekonštruovaný byt s výmerou 75 m2  
  • zmenená dispozícia kuchyne, nová kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi
  • celková rekonštrukcia lodžie - zasklenie, obklady, zábradlie 
  • kompletná občianska vybavenosť v blízkosti bytového domu – zastávka mhd, obchody, materská škola, základná škola, pošta

Byt dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, detskej izby, kúpeľne, toalety, priestranná obývacia izba s lodžiou umožňuje vstup do spálne. V byte sú vstavané skrine /izby, chodba/, plávajúce podlahy, keramické dlažby a obklady, plastové okná, bezpečnostné dvere, nová elektroinštalácia. Ústredné kúrenie - radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. K bytu prislúcha murovaná pivnica s veľkosťou 2x4 m. Výťah k dispozícii. Celkové mesačné náklady: 275,-€/5 osôb. Energetický certifikát nebol predložený. 

Cena nehnuteľnosti: 137 900,-€


Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12307, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.