Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVOVANÉ: PREDAJ - EXKLUZÍVNE - 3 IZBOVÝ BYT ROZKVET, Pov. Bystrica: 99 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012289

Popis

Cena 99 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Štandard
Plocha 64.21 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

REZERVOVANÉ: Ponúkame Vám na PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT v Považskej Bystrici, na sídlisku Rozkvet. Nachádza sa v 11 poschodovom, panelovom, bytovom dome - na 3. poschodí.

Výhody exkluzívnej ponuky:

  • zrekonštruovaný byt s lodžiou 
  • výmera 64,2 m2, súčasťou bytu je samostatný šatník a komora
  • pri dome parkovisko a zastávka MHD  
  • kompletná občianska vybavenosť sídliska – materská škola, základná škola, pošta, lekár, obchody, reštaurácie
  • rýchle pripojenie na D1 mimo centra mesta

Byt dispozične pozostáva z priestrannej chodby, šatníka, obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne s komorou, kúpeľne a toalety. Rekonštrukcia - keramické obklady, dlažby, plávajúce podlahy, sadrokartónové podhľady, plastové okná, interiérové dvere, vchodové bezpečnostné dvere. Jadro bytu je murované. Ústredné kúrenie - radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. K bytu prislúcha pivnica. Výťah k dispozícii. Celkové mesačné náklady: 195,-€/3 osoby. Energetický certifikát nebol predložený. 

Cena nehnuteľnosti: 99 000,-€


Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12289, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.