Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVOVANÉ: PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT LÁNSKA, Pov. Bystrica: 85 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012279

Popis

Cena 85 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Holobyt
Plocha 56.5 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

REZERVOVANÉ: Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Považskej Bystrici, na sídlisku Lánska. Nachádza sa na 1. poschodí z 3, v tehlovom bytovom dome s 9 bytovými jednotkami. Celková rozloha bytu je 56,5 m2 vrátane pivnice.

VÝHODY exkluzívnej ponuky:

  • kompletná rekonštrukcia do štádia holobytu - vymenené elektrické rozvody, stierky, sadrokartónové podhľady, dlažby, sanita
  • možnosť dokončenia interiéru podľa predstáv budúceho majiteľa
  • slnečný byt v tichej, vyhľadávanej lokalite  
  • úplná občianska vybavenosť mestskej časti – materská škola, základná škola, pošta, nemocnica, obchody, služby

Byt má zmenené dispozičné riešenie murovaného jadra, prepojenie kuchyne s obývacou izbou. V izbách sú pôvodné drevené parkety, keramické dlažby - kuchyňa, chodba, kúpeľňa, toaleta. Plastové okná. Ústredné kúrenie – radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. Byt je bez balkóna, murovaná pivnica v suteréne bytového domu má výmeru cca 5,5 m2. Výťah nie je k dispozícii. Mesačné náklady 110,-€/1 osoba. Energetický certifikát nebol predložený. Byt je voľný ihneď, LV bez ťarchy.

CENA BYTU: 85 000,-€


Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12279, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.