Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - 3 IZBOVÝ BYT Rozkvet - POV. BYSTRICA: 117 700,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012245

Popis

Cena 117 700 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Štandard
Plocha 69.5 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na sídlisku Rozkvet v Považskej Bystrici. Nachádza sa v panelovom bytovom dome s výťahom, na 2. poschodí zo 6.

Výhody ponuky:

  • celková výmera bytu vrátane pivnice je 69,5 m2
  • byt sa predáva s kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, s chodbovým nábytkom na mieru,
  • zasklená lodžia umiestnená v kuchyni,
  • pri dome sa nachádza detské ihrisko, zastávka MHD,
  • vzdialenosť centra mesta 10 minút pešo,
  • kompletná občianska vybavenosť sídliska, v blízkosti materská a základná škola, obchody, služby.

Byt dispozične pozostáva z priestrannej chodby, obývacej izby, kuchyne, detskej izby, spálne, kúpeľne a toalety. Izby sú situované na severovýchod, obývacia izba s kuchyňou na juhozápad. Byt je čiastočne zrekonštruovaný - plávajúce podlahy, keramické dlažby a obklady, plastové okná, bezpečnostné dvere. Ústredné kúrenie - radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou, TV + internet. K bytu prislúcha pivnica. Celkové mesačné náklady: 190,-€/3 osoby. Energetický certifikát nebol predložený. Vzdialenosť D1 do 3 km. K bytu je možné kúpiť aj garáž.

CENA 3i bytu117 700,-€

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

- vizualizáciu

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12245, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.