Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - CHATA S POZEMKOM, Udiča - Uhry, POV. BYSTRICA: 53 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012169

Popis

Cena 53 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Štandard
Plocha 433 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Udiča

Ponúkame vám na predaj záhradnú murovanú chatku s pozemkom. Nachádza sa v katastrálnom území obce Udiča – v malej osade Uhry, vzdialenej od mesta Považská Bystrica do 5 km. Celková výmera pozemku je 433 m2, vrátane chatky s výmerou 17 m2.

VÝHODY PONUKY:

  • dve parkovacie miesta na pozemku
  • súčasť pozemku: krásna záhrada s ovocnými stromami a okrasnými drevinami, altánok, solárna sprcha, miesto na grilovanie, prístrešok s možnosťou posedenia s grilom a udiarňou, skladovací priestor
  • tichá lokalita, krásne prostredie s výhľadom na okolitú prírodu
  • skvelá dostupnosť: kúpele Nimnica 8 km, mesto Považská Bystrica cca 5 km.   

Inžinierske siete na pozemku: elektrina, pripojenie na rozvody vody v záhradkárskej osade + vlastná studňa, kanalizácia – žumpa, kúrenie - tuhé palivo.

Chatka je dvojpodlažná a podpivničená:

  • prvé podlažie dispozične pozostáva z obývacej izby, kuchyne s elektrickým a keramickým sporákom na tuhé palivo s ohrevom vody, a toalety;
  • na druhom podlaží sa nachádza spálňa so vstupom na terasu – s nádherným výhľadom na okolie;
  • podpivničenú časť tvorí sklad, sprchový kút a toaleta, vrátane bojlera na ohrev teplej vody.

Prístupová cesta k pozemku je spevnená, celoročne udržiavaná. LV je bez ťarchy. Energetický certifikát nebol vypracovaný.

Cena nehnuteľnosti vrátane pozemku: 56 600,-€

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

 Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12169, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.