Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVOVANÉ: PREDAJ - 3 IZBOVÝ BYT ROZKVET, Pov. Bystrica: 87 500,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012168

Popis

Cena 87 500 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Štandard
Plocha 50.7 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica
Časť Rozkvet

REZERVOVANÉ: Ponúkame Vám na predaj byt v Považskej Bystrici - na sídlisku Rozkvet. Byt sa nachádza v panelovom dome na 1. poschodí z 5.

Výhody exkluzívnej ponuky:

  • 3 izbový byt s lodžiou, s výmerou 50 m2  
  • umiestnený v lokalite s množstvom zelene
  • chodba na poschodí s možnosťou úložného priestoru
  • kompletná občianska vybavenosť v blízkosti bytového domu – materská škola, základná škola, obchody, služby, zastávka MHD
  • vzdialenosť do centra mesta 10 min. pešo
  • bezproblémové parkovanie auta - v blízkosti panelového bytového domu prebieha výstavba nového parkoviska

Byt dispozične pozostáva z chodby, obývacej izby, kuchyne, dvoch izieb, kúpeľne a toalety. Byt je čiastočne zrekonštruovaný – plastové okná, plávajúce podlahy, radiátory. Jadro bytu je murované. Ústredné kúrenie - radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. K bytu prislúcha pivnica umiestnená v suteréne bytového domu. Výťah k dispozícii. Kompletná rekonštrukcia panelového bytového domu je naplánovaná v lete 2021. Celkové mesačné náklady: 250,-€/3 osoby. Energetický certifikát nebol vypracovaný. 

Cena nehnuteľnosti: 87 500,-€


Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12168, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.