Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ - 3 IZBOVÝ BYT - ILAVA - 61 M2

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012094

Popis

Cena 139 900 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 61 m2
Výmera pozemkov 61 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Ilava
Obec Ilava
Časť Ilava

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt v meste Ilava, na ulici Kukučínova v panelovom bytovom dome. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou spoločných priestorov a strechy, pred bytovým domom k dispozícii ihrisko a vedľa bytového domu parkovací priestor.

Byt sa nachádza na 3. poschodí, k dispozícii výťah.

Výhody exkluzívnej ponuky:

  • krásne zrekonštruovaný, presvetlený, vzdušný byt s výmerou 61 m2 
  • kompletná rekonštrukcia v roku 2019 - použité kvalitné, nadčasové materiály 
  • kuchyňa zväčšená o priestor lódžie, možnosť obnovenia lódžie vykonaním menšej stavebnej úpravy
  • byt sa predáva kompletne zariadený, viď fotodokumentácia
  • umiestnený v tichej lokalite, mimo hlavnej cesty 
  • kompletná občianska vybavenosť v blízkosti bytového domu.

Byt dispozične pozostáva z priestrannej chodby, kuchyne, kúpeľne so sprchovacím kútom, samostanej toalety, veľkorysej  obývacej izby, spálne a detskej izby. Izby nie sú priechodzie. Byt je komletne zrekonštruovaný - plávajúce podlahy, keramické dlažby a obklady, plastové okná, bezpečnostné dvere. Ústredné kúrenie - radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou, TV + internet - optika. K bytu prislúcha pivnica v suteréne domu. Celkové mesačné náklady: 170,-€/4 osoby. Energetický certifikát nebol predložený. 

Napojenosť na diaľnicu D1 do 2 km, vzdialenosť od mesta Trenčín 28 km.

Tipy na výlety v okolí: link 

Cena nehnuteľnosti: 139 900,-€. 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12094, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.