Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVOVANÉ-PREDAJ - pozemok TUCHYŇA s možnosťou výstavby rodinného domu - BÝVAJTE UŽ TENTO ROK

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012083

Popis

Cena 66 500 €
Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 800 m2
Výmera pozemkov 800 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Ilava
Obec Tuchyňa

Ponúkame Vám na predaj rovinatý, slnečný pozemok v obci Tuchyňa v novej lokalite - indviduálna výstavba rodinnných domov. Pozemok o výmere 800 m2  je situovaný mimo hlavnej cesty, čo je bezpečné pre deti, vedie k nemu spevnená  komunikácia. Pozemok má šírku 19 m. Elektrina a obecný vodovod v dosahu pozemku, kanalizácia - žumpa.   

Obec Tuchyňa má bohatú históriu, dobrú občiansku vybavenosť - materskú aj základnú školu.

Vzdialenosť od mesta Ilava a napojenosť na diaľnicu D1 do 10km.
Možnosti v okolí obce Tuchyňa: https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/tuchyna

Cena pozemku: 66 500,-€. Pozemok je možné zakúpiť aj samostatne.

Na pozemku Vám vieme zabezpečiť výstavbu 4 - izbového rodinného domu typ bungalov s vonkajšou terasou, nejde o katalógový ale individuálny projekt.  Úžitková plocha domu je 125 m2, zastavaná plocha 170 m2.
Konštrukcia stavby: presné tvárnice Porfix premium 300 mm, strecha z väzníkového krovu a betónová škridla, výplne stavebných otvorov - plastové okná s izolačným trojsklom.  Možnosť zmeny vnútornej dispozície podľa individuálnych potrieb klienta. Staviteľ zabezpečí všetky náležitosti k realizácii stavby vrátane kolaudácie. Ostatné informácie k stavbe poskytne staviteľ.

Cena domu na kľúč: 93 000.-eur.

Pri rýchlom jednaní možnosť dohody.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- výstavbu domu

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12083 call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.