Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PRENÁJOM - NEBYTOVÝ PRIESTOR - PÚCHOV - Dvory - veľkorysá výmera

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012023

Popis

Cena 550 €
Typ nehnuteľnosti Komerčné objekty
Inzertná kategória Prenájom
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 110 m2
Výmera pozemkov 110 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor v Púchove, lokalita Dvory v polyfunčnom dome na 1. poschodí s veľkorysovou výmerou 110 m2.

Priestor je z čelnej strany orientovaný do ulice - má dva samostatné celopresklené vstupy - hliníkový profil v hornej časti otváravé okná, celohlinikové interiérové horizontálne žalúzie. Uvedená dispozícia umožnuje predeliť objekt na dva priestory. V zadnej časti je k dispozícii murovaný pult s priestorom obloženým umelým kameňom - využiteľný ako recepcia, či kuchynka a otváravým oknom v hornej časti. Po ľavej strane od pultu je sociálne zariadenie  - chodbička s umývadlom a WC a ďalej samostatný priestor na skladovacie účely, príp. na dobudovanie ďalších dvoch WC a umývadiel - predpríprava v stene.  Na podlahe je v celom objekte dlažba. Interiérové dvere s oblôžkami. V kazetovom, zateplenom  strope je vedená vzduchotechnika a LED osvetlenie.

Objekt je vhodný pre administratívne služby, či poradenstvo, ako sídlo firmy, prevádzka pre iné drobné služby, mimoškolské - záujmové aktivity....

Cena prenájmu: 550/mesačne

Požadovaný 2x depozit splatný vopred. Platba nájmu do 15. dňa v mesiaci. Majiteľ preferuje dlhodobý prenájom.

Cena zahŕňa:

  • prenájom priestorov
  • spotrebu el. energie 
  • vykurovanie priestorov
  • vodne, stočné
  • k dispozícii aj reklamná - propagačná  plocha nad schodiskom pred vstupe k priestoru 

 Cena nezahŕňa:

  • upratovanie priestorov 

Priestor je k dipsozícii ihneď.  

Pripojenie na diaľnicu D1 do 8 km.

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12023, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.