MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVOVANÉ - PREDAJ - EXKLUZÍVNE - 2 IZBOVÝ BYT KOLÓNIA, Pov. Bystrica: 55 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012000

Popis

Cena 55 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Plocha 58 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v tichej lokalite mesta Považská Bystrica, v mestskej časti Kolónia. Byt sa nachádza na prízemí 1 poschodového, tehlového, bytového domu. Je situovaný mimo hlavnej cesty - bezpečné pre deti.

Výmera bytu je 58 m2. Z chodby bytu je prístup do kúpeľne s toaletou, do obytných miestností – obývačky prepojenej s kuchynským kútom, spálne. Ku kuchynskému kútu prislúcha špajza a presklená loggia. Byt má vymenené plastové okná – izby, loggia, kúpeľňa s toaletou. Vlastné kúrenie - plynové gamaty. Teplá voda - prietokový ohrievač. Vodné - z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. K bytu prislúcha pivnica.

Nepopierateľnou výhodou tohto bytu je pôvodný stav, ktorý budúcemu vlastníkovi ponúka možnosť neobmedzene realizovať svoje predstavy o útulnom a modernom bývaní, ktoré nehnuteľnosť prináša. Vhodný aj ako INVESTÍCIA do budúcna.

V okolí bytového domu je veľmi dobrá občianska vybavenosť – materská škola, základná škola, stredné školy, železničná a autobusová stanica, plaváreň, štadión, obchody.

Bezpečnostný certifikát nebol vypracovaný. Mesačné náklady 90,-€/1 osoba. LV bez ťarchy.

Cena: 55 000,-€.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 12000, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.