Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

Predaj - LUXUSNÝ RODINNÝ DOM, okres Považská Bystrica

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011964

Popis

Cena 530 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Energetický certifikát A
Plocha 454 m2
Výmera pozemkov 1727 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Prečín

Ponúkame vám exkluzívne na predaj luxusný rodinný dom s nadštandardnou úžitkovou plochou 454 m2 v tichej lokalite obce Prečín - s kompletnou občianskou vybavenosťou, vzdialenej od Považskej Bystrice len 8 km. Celková výmera pozemku je 1727 m2, zastavaná plocha 218 m2. Trojpodlažný, plne podpivničený dom je vhodný pre náročného klienta, s možnosťou využitia aj na podnikateľské účely.

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

PRÍZEMIE pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s krbom prepojenej s jedálňou a priestrannou kuchyňou so špajzou - s prístupom na veľkú terasu, spálne s vlastnou kúpeľňou, toalety, rozľahlej pracovne, garáže s dvomi vstupmi a zo schodiska do suterénu a prvého poschodia. 

1. POSCHODIE: chodba, tri izby a kúpeľňa s toaletou.

SUTERÉN: spoločenská miestnosť, práčovňa, sušiareň, dva sklady, technická miestnosť, toaleta.

RD skolaudovaný v r. 2012, kompletne zateplený, disponuje kamerovým a bezpečnostným systémom, klimatizáciou vo všetkých miestnostiach. Má drevené eurookná - s tepelnou úspornosťou trojskla, talianske keramické dlažby a mozaiky, bezpečnostné dvere.

IS: Kúrenie - plynové, podlahové, teplovodný krb s nádržou, solárne panely. Kanalizácia - ČOV. Voda - obecný vodovod. Energetický certifikát triedy A k dispozícii, mesačné náklady 350€/5 osôb. Súčasťou priestranného pozemku s výmerou 1727 m2 je zapustený bazén do zeme - s tepelným čerpadlom. Prístupová cesta k pozemku obecná. Dostupné 3 parkovacie miesta na pozemku mimo garáže.

RD sa predáva kompletne zariadený.

Cena RD s rozľahlým pozemkom 1727 m2: 530 000,-€.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

Video obhliadka TU.

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11964, call centrum: 0911 175 510.

youtube


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.