MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - EXKLUZÍVNE - RODINNÉ SÍDLO PRE NÁROČNÉHO KLIENTA - PREČÍN

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011964

Popis

Cena 482 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Energetický certifikát A
Plocha 218 m2
Výmera pozemkov 1727 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Prečín

Ponúkame vám na predaj lukratívny 5 izbový rodinný dom v tichej lokalite obce Prečín vzdialenej od Považskej Bystrice 7 km a Žiliny 40 km. Celková výmera pozemku je 1727 m2. Dom so zastavanou plochou 218 m2, dvojposchodový, plne podpivničený s celkovou úžitkovou plochou 454 m2:

PRÍZEMIE tvorí vstup do zádveria so schodiskom do suterénu a prvého poschodia, chodba, spálňa s kúpeľňou, toaleta, priestranná kuchyňa so špajzou a jedálňou prepojená s obývacou izbou s krbom, garáž s dvomi vstupmi, zimná záhrada a priestranná terasa

1. POSCHODIE pozostáva z chodby, troch izieb a kúpeľne s toaletou

SUTERÉN - spoločenská miestnosť, práčovňa, sušiareň, dva sklady, technická miestnosť, toaleta.

RD skolaudovaný v r. 2012, kompletne zateplený. Kamerový systém, bezpečnostný systém, klimatizácia vo všetkých miestnostiach. Drevené eurookná - s tepelnou úspornosťou trojskla. Talianske keramické dlažby a mozaiky. Bezpečnostné dvere. IS: Kúrenie - plynové, podlahové, teplovodný krb s nádržou, solárne panely. Kanalizácia - ČOV. Voda - obecný vodovod. Priestranný pozemok so zapusteným bazénom do zeme - s tepelným čerpadlom. Prístupová cesta k pozemku obecná. Dostupné tri parkovacie miesta na pozemku mimo garáže. Vyhľadávaná lokalita obce Prečín s kompletnou občianskou vybavenosťou. Energetický certifikát triedy A k dispozícii, mesačné náklady 350€/5 osôb. RD sa predáva zariadený - kuchynská linka, vstavané spotrebiče, vstavané skrine vrátane nábytku v izbách. Cena rodinného domu s rozľahlým pozemkom je 482 000,-€.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11964, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.