MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT ROZKVET, Považská Bystrica: 81 000,-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011954

Popis

Cena 81 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 49 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame vám na predaj 2 izbový, slnečný byt v Považskej Bystrici, na sídlisku Rozkvet. Nachádza sa na prvom poschodí z ôsmych. Celková rozloha bytu je 49 m2. Byt je zrekonštruovaný. Pozostáva z chodby, kuchyne s loggiou, obývačky, spálne, kúpeľne a toalety. Murivo – panel. Jadro bytu - murované. Plávajúce podlahy, keramické dlažby. Plastové okná. K dispozícii pivnica. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. Celkové mesačné náklady do 120,-€/osoba. Energetický certifikát nebol predložený. Byt sa predáva zariadený. Parkovanie pri dome, v blízkosti parkovisko. Kompletná občianska vybavenosť - MHD, obchody, materská škola, základná škola, služby. Vzdialenosť do centra mesta 10 minút pešo. Pripojenie na D1 do 5 km.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11954, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.