Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVOVANÉ-PREDAJ: POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU PÚCHOV - Staré Nosice - 894 m2.

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011920

Popis

Cena 74 000 €
Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 894 m2
Výmera pozemkov 894 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov
Časť Nosice

Ponúkame Vám na predaj pozemok v meste Púchov, v  katastri mestskej časti  Nosice - Staré Nosice, určený na výstavbu rodinného domu s výmerou, ktorá poskytuje priestor aj na vybudovanie relax zóny, úžitkovej či okrasnej záhrady. Výmera pozemku 894 m2. Šírka 13m.
Vstup na pozemok po miestnej, asfaltovej komunikácii.  V dosahu pozemku IS: elektrina, plyn, kanalizácia. Verejný vodovod je možné dotiahnúť - v réžii budúceho vlastníka. Pozemok sa nachádza v zastavanej zóne mestskej časti, z ktorej sa dostanete do centra mesta do 3 minút cesty autom. 

Lokalita - obľúbená kvôli svojej polohe poskytuje možnosti turistiky a výletov - kúpeľná zóna Nimnica, vodná nádrž Nimnica, pohorie Javorníky.

Možnosti v okolí mesta Púchov nájdete na tomto linku.

VÝHODA PONUKY: Investičný zámer - možnosť zrealizovania výstavba viacerých rodinných domov.

Cena pozemku: 74.000.-€
 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- výstavbu rodinného domu

 Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11920, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.